09-08-2017
Elektrisch en benzine
Automaat
78.473 km
3.456 cc
6 l/100km
09-08-2017
Elektrisch en benzine
Automaat
78.473 km
3.456 cc
6 l/100km
| Kenteken | SX-509-D Switch kenteken |
| Merk | LEXUS |
| Model | LEXUS RX450H |
| Tellerstand |
78.473 km, op 10-03-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | (223) (zwart) |
| Uitvoering | 450h 4WD Luxury Line |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
AL2 (EU,M)
|
| RDW variant |
GYL25(W)
|
| RDW uitvoering |
GYL25L-AWXGBW(2A)
|
| RDW handelsnaam |
LEXUS RX450H
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e6*2007/46*0163*00 |
| Plaats chassisnummer | r. by voorzitting |
| Vermogen totaal | 230 kW |
| Tellerstand |
78.473 km, op 10-03-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2025
|
| Oordeel |
Geen oordeel
|
| Toelichting |
De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | A |
| CO2 uitstoot |
127 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
6 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6 l/100 km
|
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 8 seconden |
| Ledig gewicht |
2075 kg
|
| Massa rijklaar |
2715 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 65 liter |
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2715 kg
|
| Laadvermogen | 640 kg |
| Trekgewicht geremd | 2000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 138 à € 151 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 09-08-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Alarm klasse 3 |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise control adaptief |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| DVD speler |
| Electronic climate controle |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch schuif-/kanteldak |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare passagiersstoel |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen actief |
| Instructieboekjes aanwezig |
| knie airbag(s) |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Lichtmetalen velgen 20" |
| metaalkleur |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem full map + hard disk |
| Onderhoudsboekje (fysiek) |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Rookvrij |
| Start/stop systeem |
| Stoel ventilatie voor |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Verkeersbord detectie |
| Verwarmd stuurwiel |
| Vloeistoffen controle |
| Volledige onderhoudshistorie beschikbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| Zij airbag(s) achter |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.