03-01-2017
Elektrisch en benzine
Automaat
94.301 km
1.969 cc
2 l/100km
03-01-2017
Elektrisch en benzine
Automaat
94.301 km
1.969 cc
2 l/100km
| Kenteken | SV-667-G Switch kenteken |
| Merk | VOLVO |
| Model | XC90 T8 TWIN ENGINE |
| Tellerstand |
94.301 km, op 22-04-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (8 traps) |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 2.0 T8 Twin Engine AWD Inscription 7 Persoons |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
L
|
| RDW variant |
LFBA
|
| RDW uitvoering |
LFBABD??
|
| RDW handelsnaam |
XC90 T8 TWIN ENGINE
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*0929*04 |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 300 kW |
| Vermogen elektromotor | 65 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 9,20 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 43 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 3,70 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Laadtijd thuisladen 230V/16A | 2,50 uur |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Verbruik gemiddeld | 18,50 kWh/100km |
| Omschrijving defect | Van de gordijnairbags kunnen van de bevestigingsbouten de boutkoppen afbreken. De airbag zit dan niet in de juiste positie. |
| Materiële gevolgen | Minder goed bescherming bieden bij een ongeval. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken. De betreffende bouten worden dan geinspecteerd en zonodig vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 03345 688888 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 230 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 6 seconden |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 1 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Wegenbelasting | € 147 à € 161 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 09-10-2026 |
| 7 persoons |
| Aansluiting USB |
| ABS |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achterstoelen verwarmd |
| Achteruitrijcamera |
| Afdaal assistent |
| Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling |
| Airbag(s) |
| Airbag(s) front |
| Airbag(s) front + zij |
| Airbag(s) front + zij + overige |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Airco (automatisch) |
| Airco met elektronische regeling |
| Airconditioning achterin |
| Airco separaat achter |
| Alarm klasse 3 |
| Alarmsysteem |
| Aluminium interieur afwerking |
| Android Auto |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Anti Slipregeling |
| Apple CarPlay |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio |
| Audio installatie |
| audio installatie high end |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| bots herkenning systeem |
| Brake Assist System |
| Buitensp elektrisch verwarmbaar |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Business Pack Connect |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control (adaptief) |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| Dakrailing |
| Dakrails |
| Dakspoiler |
| Derde remlicht |
| Dimlichten automatisch |
| Dode hoek assistentie |
| Ecc |
| El. bedienbare ramen achter |
| El. bedienbare ramen voor |
| El. inklapbare buitenspiegels |
| El. Ramen |
| El. te openen kofferbak |
| El. verstelb. best. stoel (geheugen) |
| El. verstelb. pass. stoel (geheugen) |
| El. verstelbare buitenspiegels |
| El. verwarmbare bestuurdersstoel |
| El. verwarmbare passagiersstoel |
| Electronic Climate control |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektrisch verstelbare stoelen |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| ESP |
| Extra getint glas achter |
| Getint glas |
| Grootlichtassistent |
| Handsfree bluetooth |
| Head-up display |
| Hill hold |
| hill hold functie |
| Hoofdsteunen achter |
| Houtafwerking interieur |
| Keyless entry/start/stop |
| Knie airbag |
| koplampen (adaptief) |
| Koplampen adaptief |
| Koplampreiniging |
| Koplampsproeiers |
| Laadkabel 220V |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieurdelen |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 20" |
| LM-velgen |
| Luchtvering |
| Luxe lederen bekleding |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Multifunctioneel stuur |
| Multimedia-voorbereiding |
| multimedia scherm groot |
| Multimedia systeem |
| Navigatie |
| Navigatie D.M.V. Apple Carplay |
| Navigatiesysteem full map + hard disk |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensoren achter |
| Parkeersensor voor |
| PDC |
| Premium kleur |
| Regensensor |
| Rijbaanassistentie |
| Rijstrooksensor |
| Roofrail |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Scandinavian Line |
| Side Impact Protection System |
| Spraakbediening |
| Standkachel |
| Start/stop systeem |
| Stoel ventilatie voor |
| Stoelverwarming |
| Stuur en versnellingspook (kunst)leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Stuur verwarmd |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie premium |
| Ventilatie bestuurdersstoel |
| Ventilatie passagiersstoel |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verstelbare lendensteun bestuurdersstoel |
| Verstelbare lendensteun passagiersstoel |
| Verwarmde stoelen |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoel(en) met massagefunctie |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| wifi |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.