01-06-2018
Benzine
Automaat
106.331 km
1.498 cc
6 l/100km
01-06-2018
Benzine
Automaat
106.331 km
1.498 cc
6 l/100km
| Kenteken | SP-799-F Switch kenteken |
| Merk | Volvo |
| Model | V40 Cross Country |
| Tellerstand |
106.331 km, op 06-10-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Ice White (wit) |
| Uitvoering | T3 Dynamic Edition | Stoelverwarming | Trekhaak | 17 Inch velgen | Navigatie |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
M
|
| RDW variant |
MZ32
|
| RDW uitvoering |
MZ32V0??
|
| RDW handelsnaam |
V40 CROSS COUNTRY
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2001/116*0076*44 |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | D |
| CO2 uitstoot |
134 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Afmetingen | 437,00 x 180,00 x 1.458,00 cm |
| Ledig gewicht |
1360 kg
|
| Massa rijklaar |
1975 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1975 kg
|
| Laadvermogen | 615 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 700 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 73 à € 80 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| APK vervaldatum | 21-10-2026 |
| 1e eigenaar |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Airbags |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio installatie |
| Automaat |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots herkenning en activatie |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| City safety |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Dakspoiler |
| DVD speler |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Getint glas |
| Glossy Black |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Keyless start |
| knie airbag(s) |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| lederen/stof bekleding |
| Lederen bekleding |
| LED koplampen |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem full map + hard disk |
| Noodreservewiel |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Regensensor |
| Side Impact Protection System |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur en versnellingspook (kunst)leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak met afneembare kogel |
| Verstelbare stuurkolom |
| Voetgangersairbag |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Volvo On Call |
| Volvo Specialist |
| Voorstoelen verwarmd |
| wifi |
| zij airbag(s) voor |
| Zilvere Roofrails |
| zonwerend glas |
| Zwarte hemelbekleding |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.