22-05-2018
Elektrisch
Automaat
230.443 km
Onbekend
Onbekend
22-05-2018
Elektrisch
Automaat
230.443 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | SN-772-T Switch kenteken |
| Merk | TESLA |
| Model | MODEL X |
| Tellerstand |
230.443 km, op 30-03-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 100D |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
002
|
| RDW variant |
100X
|
| RDW uitvoering |
B20B5T
|
| RDW handelsnaam |
MODEL X
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*0667*20 |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 5 seconden |
| Afmetingen | 505,00 x 200,00 x 168,00 cm |
| Ledig gewicht |
2433 kg
|
| Massa rijklaar |
3079 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3079 kg
|
| Laadvermogen | 646 kg |
| Trekgewicht geremd | 2250 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 116 à € 127 per maand |
| Bijtelling | 18 % |
| APK vervaldatum | 22-05-2026 |
| Achterspoiler |
| Achterstoelen verwarmd |
| Achteruitrijcamera |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Autonomous Emergency Braking |
| Autopilot |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektr. met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Carbonafwerking interieur |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| Electronic climate controle |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektrisch verstelbare stuurkolom |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Keyless Entry |
| knie airbag(s) |
| Koplampen adaptief |
| LED achterlichten |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| Lichtmetalen velgen 20" |
| Luchtvering |
| Luxe lederen bekleding |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramische voorruit |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| Trekhaak |
| Verkeersbord detectie |
| Voorstoelen verwarmd |
| WiFi voorbereiding |
| Zij airbag(s) achter |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.