18-04-2018
Benzine
Handgeschakeld
146.290 km
1.197 cc
6 l/100km
18-04-2018
Benzine
Handgeschakeld
146.290 km
1.197 cc
6 l/100km
| Kenteken | SK-622-D Switch kenteken |
| Merk | RENAULT |
| Model | CAPTUR |
| Tellerstand |
146.290 km, op 28-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 1.2 TCe Intens |OrgNL| |1ste eigenaar| |Dealeronderhouden| |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
R
|
| RDW variant |
2R03
|
| RDW uitvoering |
2R0316
|
| RDW handelsnaam |
CAPTUR
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2001/116*0327*84 |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | D |
| CO2 uitstoot |
125 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 182 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 10 seconden |
| Afmetingen | 412,00 x 178,00 x 157,00 cm |
| Ledig gewicht |
1170 kg
|
| Massa rijklaar |
1727 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1727 kg
|
| Laadvermogen | 557 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 635 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 58 à € 63 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 18-04-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verstelbaar |
| Achterspoiler |
| Achteruitrijcamera |
| Afwijkende dakkleur |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Audio installatie |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Cruise Control |
| Cruise limiter |
| DAB-ontvanger |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoek detector |
| Dodehoek herkenning |
| Easy Life Pack |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare ramen |
| Elektrisch bedienbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Extra getint glas |
| Hill hold-functie |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| Metallic lak |
| Mistlampen adaptief |
| Mp3-speler |
| Multifunctioneel stuurwiel |
| Multimedia-voorbereiding |
| Multimedia systeem |
| Navigatie full map |
| Navigatie systeem |
| Parkeer-assistent |
| Parkeersensor achter |
| Parkeer sensoren |
| Parkeersensor voor |
| Parkeersensor voor en achter |
| Radio/CD speler |
| Regensensor |
| Spraakbediening |
| Start/Stop |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie premium |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Two-tone (metaal) kleur |
| WiFi voorbereiding |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.