20-04-2018
Benzine
Automaat
90.296 km
1.984 cc
7 l/100km
20-04-2018
Benzine
Automaat
90.296 km
1.984 cc
7 l/100km
| Kenteken | SK-277-L Switch kenteken |
| Merk | Porsche |
| Model | Macan |
| Tellerstand |
90.296 km, op 26-02-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat (8 traps) |
| Kleur | Wit (wit) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 2.0 |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
95B
|
| RDW variant |
JD22
|
| RDW uitvoering |
06
|
| RDW handelsnaam |
MACAN
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e13*2007/46*1165*08 |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | D |
| CO2 uitstoot |
167 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
7 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
8 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6 l/100 km
|
| Topsnelheid | 229 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 7 seconden |
| Afmetingen | 468,00 x 192,00 x 161,00 cm |
| Ledig gewicht |
1745 kg
|
| Massa rijklaar |
2445 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2445 kg
|
| Laadvermogen | 700 kg |
| Trekgewicht geremd | 2000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 103 à € 112 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 11-05-2026 |
| "Lichtmetalen velgen multi-spaaks 20""" |
| 5 zitplaatsen |
| 20 inch velgen |
| ABS |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterklep elektrisch |
| Achteruitrijcamera |
| Afdaal assistent |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Airco separaat achter |
| Alarmsysteem |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Anti Slip Control |
| Apple CarPlay |
| Armsteun |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Audio installatie high-end |
| Audio installatie premium |
| Automaat |
| Automatische Airco |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektronisch verstelbaar |
| Buitenspiegels inklapbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dakspoiler |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoek detector |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische achterklep |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische spiegelverstelling |
| Elektrische stoelverstelling |
| Elektrische verstelbare lendensteun |
| Elektrische verstelbare stoelen |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen |
| Entertainment system |
| Ergo Comfortstoelen |
| Extra getint glas |
| F1 flippers achter stuurwiel |
| F1 schakel flippers |
| Getinte ramen |
| Grootlicht-assistent |
| Halogeen mistlampen |
| Hill hold-functie |
| Isofix |
| Keyless start |
| Koplampreiniging |
| LED achterlichten |
| Lederen/alcantara bekleding |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieurdelen |
| Lederen stuurwiel |
| Leder interieur |
| LED koplampen |
| LED koplampen adaptief |
| Lichtmetalen velgen |
| Luchtvering |
| Luxe lederen bekleding |
| Memory Bestuurdersstoel |
| Memory stoelen |
| Metallic lak |
| Multifunctioneel stuurwiel |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie |
| Navigatie full map |
| Parkeer-assistent |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensoren |
| Parkeersensoren achter |
| Parkeersensor voor |
| Premium kleur |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Spiegel Pakket |
| Sportstoelen |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stoel ventilatie voor |
| Stoelverkoeling |
| Stoelverwarming |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie premium |
| Touchscreen |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Vervolgbotsing preventie |
| Verwarmde voorstoelen |
| Xenon koplampen |
| Zwarte hemel |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.