29-10-2013
Benzine
Handgeschakeld
165.722 km
998 cc
4 l/100km
29-10-2013
Benzine
Handgeschakeld
165.722 km
998 cc
4 l/100km
| Kenteken | SK-113-K Switch kenteken |
| Merk | FORD |
| Model | FIESTA |
| Tellerstand |
165.722 km, op 29-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (5 versnellingen) |
| Kleur | Blazer Blue (PN3JV0) (blauw) |
| Uitvoering | 1.0 Ambiente |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
JA8
|
| RDW variant |
XMJA1C
|
| RDW uitvoering |
5AMAAE
|
| RDW handelsnaam |
FIESTA
|
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2001/116*0069*14 |
| Plaats chassisnummer | by bodemplaat r. voorzitting |
| Tellerstand |
165.722 km, op 29-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2025
|
| Oordeel |
Geen oordeel
|
| Toelichting |
De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | A |
| CO2 uitstoot |
99 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
4 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
5 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 155 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 17 seconden |
| Ledig gewicht |
945 kg
|
| Massa rijklaar |
1525 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 42 liter |
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1525 kg
|
| Laadvermogen | 580 kg |
| Trekgewicht geremd | 650 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 520 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Wegenbelasting | € 31 à € 33 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 17-06-2026 |
| 3-punts-veiligheidsgordel achter |
| 6 Luidspreker |
| Achterbank gedeeld / neerklapbaar |
| Airbag Bestuurders-/passagierskant |
| Airbag Passagierszijde uitschakelbaar |
| Airconditioning |
| Antislipregeling (ASR) + ABS |
| Audiobediening op het stuurwiel |
| Audiosysteem: Radio/CD-speler met Ford SYNC (Monochroom / grafiekgeschikt) |
| AUX-IN-aansluiting |
| Bandenreparatieset |
| Beglazing getint |
| Bekerhouder voor |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegel elektr. verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegel wagenkleur |
| Bumper Wagenkleur |
| Carrosserie: 3-deurs |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cool & Sound-pakket 2 |
| Dagrijlicht LED |
| Dakbekleding Stof |
| Dakspoiler Wagenkleur |
| Elektr. remkrachtverdeling (EBD) |
| Elektron. stabiliteitsprogramma (ESP) |
| Emissie-arm volgens emissienorm Stage 5 / Euro 5 |
| Gordelspanner |
| Hoofd-schouder-airbag voor en achter |
| Instaplijsten (Roestvrij staal) |
| Instructieboekjes aanwezig |
| Intelligent Protection System (IPS) |
| Interieur filter Stof- en pollenfilter |
| Isofix-houder voor kinderzitje |
| Knie-airbag Bestuurderskant |
| Knipperlicht in Buitenspiegel geïntegreerd |
| Koplamp met Uitschakelvertraging |
| Lichtmetalen velgen |
| Mistlamp |
| Motor 1,0 L - 48 kW Katalysator |
| My Key (2. Autosleutel programmeerbaar) |
| Onderhoudsboekje (fysiek) |
| Onderhoudshistorie |
| Portiergrepen buiten Wagenkleur |
| Raamopener elektrisch voor |
| Rijassistent-systeem Hill-Assist (Hill-Holder) |
| Rijassistent-systeem Noodrem-assistent |
| Rookvrij |
| Schakel-/selectiehefboomgreep Leer |
| Schakelindicator |
| Start-/stopsysteem |
| Stoelverwarming voor |
| Stoel voor links hoogteverstelbaar |
| Stuurbekrachtiging elektrisch |
| Stuurkolom (Stuur) hoogte-/lengteverstelbaar |
| Transmissie 5 versnellingen - Type: IB5 |
| USB-aansluiting |
| Vloermatten velours |
| Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar |
| Voorbereiding Mobiele telefoon/gsm met Bluetooth-/USB-interface |
| Voorruit verwarmbaar |
| Wegrijblokkering (elektronisch) |
| Winterpakket |
| Zij-airbag voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.