18-04-2018
Elektrisch en benzine
Automaat
106.260 km
2.995 cc
8 l/100km
18-04-2018
Elektrisch en benzine
Automaat
106.260 km
2.995 cc
8 l/100km
| Kenteken | SJ-984-G Switch kenteken |
| Merk | AUDI |
| Model | A8 |
| Tellerstand |
106.260 km, op 24-03-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Blauw |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 55 TFSI quattro / Leder / Navigatie / 20inch / B&O / stoel verwarming voor + achter. |
| Carrosserievorm | Sedan |
| RDW type |
F8
|
| RDW variant |
LCZSEQ2
|
| RDW uitvoering |
QA8QA8D5011PF805S57M
|
| RDW handelsnaam |
A8
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Bruin |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1751*03 |
| Plaats chassisnummer | onder r. voorzitting |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
175 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
8 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
10 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6 l/100 km
|
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 6 seconden |
| Afmetingen | 517,00 x 195,00 x 145,00 cm |
| Ledig gewicht |
1895 kg
|
| Massa rijklaar |
2680 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2680 kg
|
| Laadvermogen | 785 kg |
| Trekgewicht geremd | 2300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Bruin |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 120 à € 132 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 06-05-2027 |
| 4-wiel besturing |
| Achterbank 3-persoons |
| Achteruitrijcamera |
| Active Cornering Enhancement (ACE) |
| Airbag(s) |
| Airbag(s) gordijn |
| Airbag(s) side |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Alcantara bekleding |
| Anti-diefstal alarm |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Audio-navigatiesysteem |
| Audio installatie |
| Audio installatie high-end |
| Automatische snelheidsbegrenzing |
| Automatische transmissie |
| Autotelefoon |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Buitenspiegels |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling |
| Connected services |
| Cruise control adaptief |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrisch verstelbare stuurkolom |
| Elektrisch zonnescherm achterruit |
| Exclusive interieur |
| Getint warmtewerend glas |
| Houtafwerking interieur |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| Kleurenscherm voor navigatie-systeem |
| Koelbox |
| Koplampreiniging |
| Kruisend verkeer detectie |
| LED achterlichten |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 20" |
| Luxe interieur afwerking |
| Matrix LED koplampen |
| Parelmoer-lak |
| Parkeer-assistent |
| Reservewiel |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Schijfremmen achter |
| Schijfremmen voor |
| Start/stop systeem |
| Stuurbekrachtiging |
| Telefoonintegratie premium |
| Uitwijk assistent |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmde zitplaatsen voor en achter |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Warmtewerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.