16-04-2018
Benzine
Automaat
66.645 km
1.368 cc
7 l/100km
16-04-2018
Benzine
Automaat
66.645 km
1.368 cc
7 l/100km
| Kenteken | SJ-181-N Switch kenteken |
| Merk | Jeep |
| Model | Compass |
| Tellerstand |
66.645 km, op 15-12-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 1.4 MultiAir Limited 4x4 automaat VERKOCHT |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
MX
|
| RDW variant |
JHTFE
|
| RDW uitvoering |
J5MN1A
|
| RDW handelsnaam |
COMPASS
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e11*2007/46*4037*02 |
| Plaats chassisnummer | r. voorste dwarsbalk |
| Omschrijving defect | Een onderdeel van de rugleuningvergrendelinrichting van de achterbank is verkeerd ontworpen. Hierdoor kan de rugleuning ontgrendelen tijdens een aanrijding waarbij de buitenste veiligheidsgordels op de achterbank niet in gebruik zijn. |
| Materiële gevolgen | De lading in de bagageruimte kan tijdens een frontale aanrijding naar voren schuiven en de inzittenden verwonden. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt uitgenodigd een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal een onderdeel van de rugleuningvergrendelinrichting vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800 34280000 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | F |
| CO2 uitstoot |
160 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
7 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
8.7 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5.9 l/100 km
|
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Afmetingen | 439,00 x 182,00 x 164,00 cm |
| Ledig gewicht |
1515 kg
|
| Massa rijklaar |
2087 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2087 kg
|
| Laadvermogen | 572 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 85 à € 92 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 20-12-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio installatie |
| Audio installatie premium |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bi-Xenon koplampen |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Cruise Control |
| DAB |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless start |
| Koplampreiniging |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| lederen/stof bekleding |
| Lederen versnellingspook |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| mistlampen voor adaptief |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Sportvelgen |
| Startonderbreker |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verwarmd |
| Trekhaak |
| Voorstoelen verwarmd |
| Xenon koplampen |
| Xenon verlichting |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.