26-03-2018
Benzine
Handgeschakeld
69.973 km
898 cc
4 l/100km
26-03-2018
Benzine
Handgeschakeld
69.973 km
898 cc
4 l/100km
| Kenteken | SF-297-N Switch kenteken |
| Merk | NISSAN |
| Model | NISSAN MICRA |
| Tellerstand |
69.973 km, op 27-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (5 versnellingen) |
| Kleur | Rood |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 0.9 IG-T N-Connecta|Parkeercamera|Garantie|Dealer onderhouden|NL-NAP|Airco|Navigatie |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
K14
|
| RDW variant |
B
|
| RDW uitvoering |
B01
|
| RDW handelsnaam |
NISSAN MICRA
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2007/46*6454*02 |
| Plaats chassisnummer | in kofferruimte |
| Tellerstand |
69.973 km, op 27-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Omschrijving defect | De stoelrails van de bestuurdersstoel kan bij langdurig gebruik in een bepaalde positie scheuren gaan vertonen. |
| Materiële gevolgen | Indien de stoelrails scheuren vertoont kan de stoel zich onverwachts verplaatsen en bij een ongeval kan de veiligheidsgordel mogelijk niet voldoende bescherming bieden. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Bij deze afspraak worden de betrokken stoelrails vervangen door gewijzigde rails. Gezien het grote aantal betrokken voertuigen zal de campagne gefaseerd worden uitgerold. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 020-5162026 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
99 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
4 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
6 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 12 seconden |
| Afmetingen | 400,00 x 174,00 x 146,00 cm |
| Ledig gewicht |
953 kg
|
| Massa rijklaar |
1530 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1530 kg
|
| Laadvermogen | 577 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 525 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 40 à € 43 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 26-03-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 16""" |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterspoiler |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| AUX |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth telefoonverbinding |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| DAB-ontvanger |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische spiegels |
| Extra getint glas |
| Hill hold-functie |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| Lichtmetalen velgen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| N-Line Pack |
| Navigatie |
| Navigatie full map |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensoren achter |
| Premium kleur |
| Radio |
| Regensensor |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.