14-08-1997
Benzine
Automaat
175.347 km
1.997 cc
9 l/100km
14-08-1997
Benzine
Automaat
175.347 km
1.997 cc
9 l/100km
| Kenteken | SB-FV-70 Switch kenteken |
| Merk | MITSUBISHI |
| Model | GALANT |
| Tellerstand |
175.347 km, op 28-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zilver |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 2.0 GLSi |
| Carrosserievorm | Sedan |
| RDW variant |
EA2AS
|
| RDW uitvoering |
EA2ASRHEQL6
|
| RDW handelsnaam |
GALANT
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*95/54*0014*00 |
| Plaats chassisnummer | r. tegen schutbord onder motorkap |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Ledig gewicht |
1255 kg
|
| Massa rijklaar |
1775 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1775 kg
|
| Laadvermogen | 520 kg |
| Trekgewicht geremd | 1275 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 645 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 1 |
| Wegenbelasting | € 67 à € 73 per maand |
| APK vervaldatum | 25-11-2026 |
| 12-volt aansluiting voorin |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitverwarming |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Antenne automatisch |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Bekerhouders voorin |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Boardcomputer |
| Buitenspiegel rechts |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling |
| Derde remlicht |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Gelaagde voorruit |
| Getint glas |
| Halogeen koplampen |
| Houtafwerking interieur |
| In delen neerklapbare achterbank |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Lederen stuurwiel |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| passagiersairbag |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Toerenteller |
| Trekhaak |
| Verstelbare stuurkolom |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.