27-06-2013
Benzine
Automaat
145.019 km
1.995 cc
7 l/100km
27-06-2013
Benzine
Automaat
145.019 km
1.995 cc
7 l/100km
| Kenteken | SB-247-L Switch kenteken |
| Merk | Subaru |
| Model | Forester |
| Tellerstand |
145.019 km, op 22-07-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 2.0 CVT Executive | Navigatie | Trekhaak | Dealer onderhouden | |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
SJ
|
| RDW variant |
SJ5
|
| RDW uitvoering |
5C0
|
| RDW handelsnaam |
FORESTER
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e13*2007/46*1305*00 |
| Plaats chassisnummer | r. onder voorzitting |
| Omschrijving defect | De klepveren kunnen breken. |
| Materiële gevolgen | Vastlopen en uitvallen van de motor. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt gevraagd een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de klepveren vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 088 088 1632 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | Door inwerking van chemische stoffen vanuit de omgevingslucht kan een niet geleidende laag ontstaan op de contacten van de remlichtschakelaar. |
| Materiële gevolgen | Niet oplichten van de remlichten. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. De dealer zal de remlichtschakelaar vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 088-0881632 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De kabelboom naar de benzinepomp is te stijf. Hierdoor ontstaat beweging in de stekkerverbinding van de pomp. De stekker komt los te zitten en onder invloed van vuil ontstaat overgangsweerstand. |
| Materiële gevolgen | Uitvallen van de motor en niet of moeilijk weer kunnen starten. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De kabelboom wordt dan vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 088 0881632 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
153 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
7 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
8.2 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5.7 l/100 km
|
| Topsnelheid | 192 km/h |
| Ledig gewicht |
1510 kg
|
| Massa rijklaar |
2015 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2015 kg
|
| Laadvermogen | 505 kg |
| Trekgewicht geremd | 2000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 81 à € 90 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 13-11-2026 |
| 18-inch lichtmetalen velgen |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Airbags |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| bestuurdersairbag |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch en regensensor |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| glazen kanteldak |
| glazen schuif-/kanteldak |
| Glazen schuifdak |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| knie airbag(s) |
| Koplampreiniging |
| Lederen bekleding |
| Lichtmetalen velgen |
| metaalkleur |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| passagiersairbag |
| Radio/CD-speler |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Schuif-/kanteldak |
| schuif-/kanteldak transparant |
| Schuifdak |
| schuifdak (dubbel) |
| schuifdak transparant |
| Sportvelgen |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuur en versnellingspook (kunst)leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Trekhaak met afneembare kogel |
| Voorstoelen verwarmd |
| Xenon koplampen |
| Xenon verlichting |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.