05-01-2023
Elektrisch
Automaat
46.781 km
Onbekend
Onbekend
05-01-2023
Elektrisch
Automaat
46.781 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | S-926-BB Switch kenteken |
| Merk | TESLA |
| Model | MODEL Y |
| Tellerstand |
46.781 km, op 27-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | White (wit) |
| Tint | Licht |
| Uitvoering | RWD 58 kWh |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
003
|
| RDW variant |
Y6LR
|
| RDW uitvoering |
BZB3S5T3
|
| RDW handelsnaam |
MODEL Y
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*1293*27 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 220 kW |
| Vermogen elektromotor | 220 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 60 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 57 kWh |
| Actieradius (geschat) | 319 km |
| Actieradius zomer | 338 km |
| Actieradius winter | 291 km |
| Actieradius zonder range extender | 455 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 11 kW |
| Aantal fasen | 3 |
| Laadtijd thuisladen | 5,45 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 87,81 km/h |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 170 kW |
| Laadtijd snelladen | 0,28 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 840,49 km/h |
| Verbruik geschat | 20,75 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 15,70 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 20,42 kWh/100km |
| Verbruik winter | 24,47 kWh/100km |
| Tellerstand |
46.781 km, op 27-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Omschrijving defect | Bij bepaalde voertuigen met elektronische stuurbekrachtiging kan een overspanningsstoring de componenten van de motoraandrijving op de printplaat overbelasten. |
| Materiële gevolgen | De stuurbekrachtiging kan uitvallen. |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | Eigenaren van betrokken voertuigen worden geadviseerd softwareversie 2023.38.4 of een latere versie te installeren. Er is geen servicebezoek nodig en eigenaren van voertuigen met softwareversie 2023.38.4 of een latere versie hoeven geen verdere actie te ondernemen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: +31 (0)137 99 95 25 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 217 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 7 seconden |
| Afmetingen | 475,00 x 192,00 x 162,00 cm |
| Ledig gewicht |
1884 kg
|
| Massa rijklaar |
2448 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2448 kg
|
| Laadvermogen | 564 kg |
| Trekgewicht geremd | 1600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 84 à € 92 per maand |
| Bijtelling | 16 % |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| APK vervaldatum | 05-01-2027 |
| 3 Fase laadsysteem |
| Achterbank verwarmd |
| Achteruitrijcamera met 360° Surround View |
| Adaptieve Cruise control systeemmet Stop&Go-functie |
| Alarminstallatie |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple CarPlay |
| Apple CarPlay & Android Auto) |
| Around View Monitor (360°Areaview) |
| Audio installatie premium |
| Autonomous Emergency Braking |
| Basic Autopilot |
| bestuurdersairbag |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegel elektr. verstel- en verwarmbaar, met Memory |
| Buitenspiegels elektr. met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Comfort-pakket |
| Connected services |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| Dealeronderhouden |
| dodehoek detectie |
| Dodehoekwaarschuwing |
| Electronic climate controle |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorgestuurde achterklep opening (d.m.v. voetbeweging) |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektrisch verstelbare stuurkolom met geheugen |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Full LED |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Houtafwerking interieur |
| Instructieboekjes aanwezig |
| Isofix-houder voor Kinderzitje aan Achterbank |
| Isofix-houder voor Kinderzitje aan Passagiersstoel |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Lederen bekleding |
| LED mistlampen |
| Licht-en regensensor |
| Lichtmetalen velgen 20" |
| metaalkleur |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| navigatiesysteem full map |
| Onderhoudsboekje (fysiek) |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| passagiersairbag |
| PREMIUM-Paket |
| RDW-leges |
| Rijassistent-systeem Botsingwaarschuwingssysteem (Forward Collision Warning, FCW) |
| Rijassistent-systeem Dodehoek-assistent |
| Rijassistent-systeem Lane Departure Warning |
| Rijassistent-systeem Uitparkeer-assistent |
| Rookvrij |
| Sound-pakket |
| Spraakbediening |
| Stoelen voor electr. verstelbaar (links met Memory) |
| Stoelen voor electr. verstelbaar (rechts met Memory) |
| Stoelventilatie |
| Stoelventilatie voor |
| Stoelverwarming |
| Stoelverwarming achter |
| Stuurkolom (Stuur) electr. verstelbaar met Memory |
| Trekhaak met afneembare kogel |
| Verwarmings-/airco-installatie: automatische Temperatuurregeling (Warmtepomp) |
| Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtepomp |
| Warmtepomp voor Verwarmings-/aircoinstallatie |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.