30-03-2023
Elektrisch
Automaat
110.870 km
Onbekend
Onbekend
30-03-2023
Elektrisch
Automaat
110.870 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | S-917-RV Switch kenteken |
| Merk | TESLA |
| Model | MODEL S |
| Tellerstand |
110.870 km, op 11-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Obsidian Black (zwart) |
| Uitvoering | Long Range | FSD | Hardware 4 | Stoelverkoeling | Incl.BTW |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
004
|
| RDW variant |
SB1D
|
| RDW uitvoering |
B1T1S5M1C2
|
| RDW handelsnaam |
MODEL S
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2018/858*00086*04 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 492 kW |
| Vermogen elektromotor | 492 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 90 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 85,50 kWh |
| Actieradius (geschat) | 504 km |
| Actieradius zomer | 470 km |
| Actieradius winter | 406 km |
| Actieradius zonder range extender | 634 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 16,50 kW |
| Aantal fasen | 3 |
| Laadtijd thuisladen | 5,45 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 122,35 km/h |
| Laadtijd thuisladen 230V/16A | 25 uur |
| Laadtijd thuisladen 400V/16A | 4,09 uur |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | SC |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 250 kW |
| Laadtijd snelladen | 0,29 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 1.144,59 km/h |
| Verbruik geschat | 19,69 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 13,60 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 19,39 kWh/100km |
| Verbruik winter | 23,22 kWh/100km |
| Tellerstand |
110.870 km, op 11-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Omschrijving defect | Door onjuiste software in het eCall-audiosysteem is de audiocommunicatie tussen inzittenden en de alarmcentrale niet beschikbaar wanneer de voorste passagiersstoel bezet is. |
| Materiële gevolgen | Dit kan leiden tot onduidelijke informatie over het ongeval bij de alarmcentrale waardoor de hulpverlening mogelijk vertraagt en de inzittenden gevaar lopen. |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | Het eCall-audiosysteeml krijgt een OTA (over the air) update. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: +31 (0)137 99 95 25 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Afmetingen | 502,00 x 199,00 x 1.431,00 cm |
| Ledig gewicht |
2070 kg
|
| Massa rijklaar |
2534 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2534 kg
|
| Laadvermogen | 464 kg |
| Trekgewicht geremd | 1600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 97 à € 106 per maand |
| APK vervaldatum | 30-03-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verwarmd |
| Achterspoiler |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbags |
| Airconditioning |
| Airco separaat achter |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio installatie premium |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autonome parkeerfunctie |
| Autonomous Emergency Braking |
| Autopilot |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegel rechts |
| Buitenspiegels elektr. met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Centrale vergrendeling |
| Connected services |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| Dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Houtafwerking interieur |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| keyless entry/start |
| Kleur zwart |
| knie airbag(s) |
| Koplampen adaptief |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieur |
| LED koplampen |
| Lichtmetalen velgen 21" |
| Luchtvering |
| Luxe lederen bekleding |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| navigatiesysteem full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Park Distance Control |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Rondomzicht camera |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Spoiler |
| Spraakbediening |
| Startonderbreker |
| Stoel ventilatie voor |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurkolom elektrisch verstelbaar met geheugen |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Verkeersbord detectie |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| wifi |
| Zelfstandige rijstrookwissel |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.