30-12-2022
Elektrisch
Automaat
48.252 km
Onbekend
Onbekend
30-12-2022
Elektrisch
Automaat
48.252 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | S-853-FD Switch kenteken |
| Merk | MG |
| Model | MG5 ELECTRIC |
| Tellerstand |
48.252 km, op 22-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Rood |
| Uitvoering | Standard Range Luxury 50 kWh | Trekhaak | Stoelv. |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
EP22-L
|
| RDW variant |
2EAC1EI
|
| RDW uitvoering |
FA5LHEB
|
| RDW handelsnaam |
MG5 ELECTRIC
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2018/858*00053*02 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 130 kW |
| Vermogen elektromotor | 130 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 50,30 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 47,78 kWh |
| Actieradius (geschat) | 260 km |
| Actieradius zomer | 237 km |
| Actieradius winter | 205 km |
| Actieradius zonder range extender | 320 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 11 kW |
| Aantal fasen | 3 |
| Laadtijd thuisladen | 4,57 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 73,66 km/h |
| Laadtijd thuisladen 230V/16A | 13,97 uur |
| Laadtijd thuisladen 400V/16A | 2,29 uur |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 87 kW |
| Laadtijd snelladen | 0,46 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 362,54 km/h |
| Verbruik geschat | 21,33 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 17,90 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 20,99 kWh/100km |
| Verbruik winter | 25,15 kWh/100km |
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Afmetingen | 460,00 x 182,00 x 154,00 cm |
| Ledig gewicht |
1537 kg
|
| Massa rijklaar |
2017 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2017 kg
|
| Laadvermogen | 480 kg |
| Trekgewicht geremd | 500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 59 à € 65 per maand |
| APK vervaldatum | 30-12-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbags |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| ASR |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Automatische snelheidsbegrenzing ISA |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Connected services |
| Cruise control adaptief |
| DAB |
| Dakrails |
| Dakspoiler |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| file assistent |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Kunstlederen bekleding |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| multimedia scherm middel |
| navigatiesysteem full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| Startonderbreker |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Verkeersbord detectie |
| Verstelbare stuurkolom |
| Voorstoelen verwarmd |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.