21-05-2021
Elektrisch en benzine
Automaat
122.115 km
1.598 cc
1 l/100km
21-05-2021
Elektrisch en benzine
Automaat
122.115 km
1.598 cc
1 l/100km
| Kenteken | S-833-RJ Switch kenteken |
| Merk | CITROEN |
| Model | C5 AIRCROSS |
| Tellerstand |
122.115 km, op 28-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (8 traps) |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.6 Plug-in Hybrid 225 pk Shine AUT. | navigatie | panoramadak | leder interieur | 360 camera | apple carplay |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
A
|
| RDW variant |
4
|
| RDW uitvoering |
DGZS-C1A000
|
| RDW handelsnaam |
C5 AIRCROSS
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2007/46*0642*11 |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 165 kW |
| Vermogen elektromotor | 81 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 13,20 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 55 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 3,70 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Verbruik gemiddeld | 15,60 kWh/100km |
| Tellerstand |
122.115 km, op 28-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Geen oordeel
|
| Toelichting |
De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Omschrijving defect | De onderste steun van de tractiebatterij kan mogelijk beschadigd raken door het binnendringen van water. |
| Materiële gevolgen | Kortsluiting en een verhoogde kans op brand. |
| Mogelijk gevaar | Brand met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt uitgenodigd een afspraak te maken met een merkdealer. Er worden dan afvoergaten in de onderste steun van de tractiebatterij gemaakt en een corrosiebescherming wordt aangebracht. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800-08251001 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De tractiebatterij kan oververhit raken door verkeerde batterijbewakingssoftware. |
| Materiële gevolgen | Kans op brand in de tractiebatterij en/of de auto. |
| Mogelijk gevaar | Brand met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt uitgenodigd een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de elektronische eenheid van de tractiebatterij (BMS) programmeren met verbeterde software. Als vervolgens wordt gedetecteerd dat de tractiebatterij niet in orde is, moet deze worden vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-7384368 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 225 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 9 seconden |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 103 à € 112 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| APK vervaldatum | 21-05-2027 |
| 12 Maand Bovag garantie |
| 12Volt aansluiting |
| Achterbank verstelbaar |
| Achterstoelen drie |
| Achterstoelen verschuifbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptief demping systeem |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Airco met elektronische regeling |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Android Auto |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| APK goedgekeurd t/m 5-2027 |
| Apple CarPlay |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Automatisch dimmende binnenspiegel |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Automatische transmissie |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanning controle systeem |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Benzine/elektrisch (hybride) aandrijving |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bluetooth telefonie en audio streaming |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Chromen exterieur delen |
| Chroom delen exterieur |
| Comfortstoel(en) |
| Complete onderhoudshistorie |
| Connected services |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| Dakrails |
| Dakrails uitgevoerd in 'Shiny Black' met 'Matt Black' onderzijde |
| Derde remlicht |
| Digitaal instrumentenpaneel |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoek assistent (waarschuwing in spiegel) |
| Dodehoek detector |
| Draadloos opladen smartphone |
| Draadloze telefoonlader |
| Drive Mode |
| Electronic Climate control |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektrisch inklapbare buitenspiegels |
| Elektrisch rijden |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| EV mode |
| Extra getinte zijruiten en achterruit |
| Extra getint glas achter |
| Full-LED koplampen |
| Geluidsisolerend glas |
| Getint glas |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| Hoge zit en instap |
| Hoofdsteunen achter |
| Inclusief laadkabel |
| Instelbare rijstanden |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| Keyless go |
| Keyless start |
| Kunstlederen/microvezel bekleding |
| kunstlederen interieurdelen |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| lederen/stof bekleding |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| Leder interieur |
| LED koplampen |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 5-spaaks 19" |
| Lichtmetalen velgen 19" |
| Lichtsensor |
| Luxe lederen bekleding |
| Luxe Shine uitvoering |
| metaalkleur |
| Mistlampen voor |
| mistlampen voor adaptief |
| MP3 aansluiting |
| Multimedia-voorbereiding |
| multimedia scherm groot |
| multimedia scherm middel |
| Multimedia systeem |
| Navigatiesysteem |
| navigatiesysteem full map |
| Niet in gerookt |
| Oplaadmogelijkheid |
| Pack Park Assist |
| Panoramadak |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Parkeersensor voor en achter |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Plug in hybride |
| Privacy glas |
| Radio |
| Radiovoorbereiding |
| Regensensor |
| Rem assistent |
| Rijstrook assistent |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Sfeerverlichting |
| Speciale bekleding |
| Spraakbediening |
| Stoelverwarming |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Toerenteller |
| Verkeersborddetectie |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoel(en) met massagefunctie |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| Xenon verlichting |
| Zomerbanden |
| Zonnedak |
| Zonnescherm |
| Zwarte (glans) exterieur delen |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.