06-05-2019
Benzine
Automaat
131.873 km
999 cc
6 l/100km
06-05-2019
Benzine
Automaat
131.873 km
999 cc
6 l/100km
| Kenteken | S-821-PT Switch kenteken |
| Merk | FORD |
| Model | FOCUS |
| Tellerstand |
131.873 km, op 26-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat (8 traps) |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 1.0 EcoBoost Titanium Business |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
DEH
|
| RDW variant |
B7DA1NX
|
| RDW uitvoering |
51FBZ6AEIAR
|
| RDW handelsnaam |
FOCUS
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e13*2007/46*1911*04 |
| Topsnelheid | 195 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 11 seconden |
| Afmetingen | 438,00 x 183,00 x 145,00 cm |
| Ledig gewicht |
1271 kg
|
| Massa rijklaar |
1905 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1905 kg
|
| Laadvermogen | 634 kg |
| Trekgewicht geremd | 1300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 685 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 67 à € 73 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 20-05-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 5-spaaks 16""" |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Automatische snelheidsbegrenzing |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Boordcomputer |
| Bots herkenning en activatie |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Chroom delen exterieur |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Dakspoiler |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Hill hold-functie |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Mistlampen adaptief |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie full map |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio CD-speler |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Sportstoelen |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| Telefoonintegratie premium |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Verwarmde voorruit |
| Verwarmde voorstoelen |
| Voorstoelen verwarmd |
| WiFi voorbereiding |
| Winter-pack |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.