05-04-2023
Elektrisch
Automaat
77.753 km
Onbekend
Onbekend
05-04-2023
Elektrisch
Automaat
77.753 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | S-769-SJ Switch kenteken |
| Merk | MG |
| Model | MG ZS EV |
| Tellerstand |
77.753 km, op 26-03-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | EV Long Range Luxury 70 kWh |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
ZS1
|
| RDW variant |
1EAB1EI
|
| RDW uitvoering |
RA5LKEB
|
| RDW handelsnaam |
MG ZS EV
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*1417*06 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 115 kW |
| Vermogen elektromotor | 115 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 72 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 68,40 kWh |
| Actieradius (geschat) | 368 km |
| Actieradius zomer | 326 km |
| Actieradius winter | 282 km |
| Actieradius zonder range extender | 440 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 11 kW |
| Aantal fasen | 3 |
| Laadtijd thuisladen | 6,55 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 70,76 km/h |
| Laadtijd thuisladen 230V/16A | 19,42 uur |
| Laadtijd thuisladen 400V/16A | 3,18 uur |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 50 kW |
| Laadtijd snelladen | 1,15 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 199,29 km/h |
| Verbruik geschat | 21,55 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 17,80 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 21,21 kWh/100km |
| Verbruik winter | 25,41 kWh/100km |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Afmetingen | 432,00 x 181,00 x 165,00 cm |
| Ledig gewicht |
1595 kg
|
| Massa rijklaar |
2070 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2070 kg
|
| Laadvermogen | 475 kg |
| Trekgewicht geremd | 500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 66 à € 72 per maand |
| APK vervaldatum | 05-04-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Achteruitrij assistent |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbags |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| ASR |
| Audio installatie |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Automatische snelheidsbegrenzing ISA |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Chroom delen exterieur |
| Connected services |
| Cruise control adaptief |
| DAB |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| file assistent |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Kleur wit |
| Kunstlederen bekleding |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieur |
| LED koplampen |
| Middenarmsteun voor |
| Mogelijkheid uitschakelen passagiersairbag |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Park Distance Control |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| Spraakbediening |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Uitwijk assistent |
| USB |
| Verkeersbord detectie |
| Verstelbare stuurkolom |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.