29-12-2022
Elektrisch
Automaat
155.758 km
Onbekend
Onbekend
29-12-2022
Elektrisch
Automaat
155.758 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | S-715-BN Switch kenteken |
| Merk | AUDI |
| Model | E-TRON 55 |
| Tellerstand |
155.758 km, op 23-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat (1 traps) |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 55 Quattro 408pk S Edition 95 kWh SOH 90,8% |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
GE
|
| RDW variant |
XBM1JQ1
|
| RDW uitvoering |
QE1QE1G1Z01RT11B210G
|
| RDW handelsnaam |
E-TRON 55
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1914*18 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 300 kW |
| Vermogen elektromotor | 300 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 95 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 90,25 kWh |
| Actieradius (geschat) | 368 km |
| Actieradius zomer | 324 km |
| Actieradius winter | 279 km |
| Actieradius zonder range extender | 436 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 11 kW |
| Aantal fasen | 3 |
| Laadtijd thuisladen | 8,64 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 53,14 km/h |
| Laadtijd thuisladen 230V/16A | 26,39 uur |
| Laadtijd thuisladen 400V/16A | 4,32 uur |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 150 kW |
| Laadtijd snelladen | 0,51 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 449,04 km/h |
| Verbruik geschat | 28,43 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 26,40 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 27,98 kWh/100km |
| Verbruik winter | 33,53 kWh/100km |
| Omschrijving defect | De schroefverbinding tussen het rempedaal en de rembekrachtiger kan los raken. |
| Materiële gevolgen | Bij losraken van de verbinding is remmen alleen mogelijk met de noodremfunctie door het continu aantrekken van de knop voor elektronische parkeerrem op de middenconsole. |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. Deze zal de rembekrachtiger vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 088-0330108 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 6 seconden |
| Afmetingen | 490,00 x 198,00 x 165,00 cm |
| Ledig gewicht |
2495 kg
|
| Massa rijklaar |
3170 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3170 kg
|
| Laadvermogen | 675 kg |
| Trekgewicht geremd | 1800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 122 à € 133 per maand |
| Bijtelling | 16 % |
| APK vervaldatum | 29-12-2026 |
| 5 peroons |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptief demping systeem |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Aluminium delen exterieur |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun voor |
| Assistentie Pakket |
| Audio installatie |
| Audio installatie premium |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bagage-scheidingsnet |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Black Edition |
| Bluetooth |
| bots herkenning systeem |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektr. met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Bumpers en spiegels in kleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoek detector |
| Electronic Climate control |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare passagiersstoel |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| file assistent |
| interieurklimaat vooraf instelbaar |
| Keyless Entry |
| Kruisend verkeer detectie |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| lederen/stof bekleding |
| LED koplampen |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen multi-spaaks 21" |
| Luchtvering |
| metaalkleur |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| Schakelpaddles |
| S Line exterieur |
| Smartphone integratie |
| Sportstoelen |
| Spraakbediening |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak afneembaar |
| Uitparkeer waarschuwing |
| Uitwijk assistent |
| Variabele stuuroverbrenging |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerend glas |
| wifi |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.