11-01-2023
Elektrisch en benzine
Automaat
92.832 km
2.995 cc
3 l/100km
11-01-2023
Elektrisch en benzine
Automaat
92.832 km
2.995 cc
3 l/100km
| Kenteken | S-642-GF Switch kenteken |
| Merk | PORSCHE |
| Model | CAYENNE E-HYBRID |
| Tellerstand |
92.832 km, op 11-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (8 traps) |
| Kleur | Moonlight Blue (blauw) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 3.0 E-Hybrid 462pk Platinum Edition SportDesign |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
9YA
|
| RDW variant |
EF22
|
| RDW uitvoering |
2205101
|
| RDW handelsnaam |
CAYENNE E-HYBRID
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Bruin |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e13*2007/46*0900*12 |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 340 kW |
| Vermogen elektromotor | 100 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 14,10 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 41 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 7,80 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 22 kW |
| Verbruik gemiddeld | 22,40 kWh/100km |
| Topsnelheid | 253 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 5 seconden |
| Kleur | Bruin |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 156 à € 171 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 11-01-2027 |
| 4-zone automatische airconditioning |
| 21 inch Cayenne Exclusive Design wiel platina zijdeglans |
| aanhanger assistent |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptief demping systeem |
| Adaptieve luchtvering met niveauregeling en hoogteverstelling inclusief Porsche Active Suspension Management (PASM) |
| Afdaal assistent |
| Afdekhoes |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco separaat achter |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| Audio installatie premium |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| BOSE Surround-Sound-System |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektr. met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Club leder truffelbruin |
| Comfortstoel(en) |
| Comfortstoelen achter |
| Comfortstoelen of Sportstoelen, elektrisch verstelbaar |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB |
| Dakspoiler |
| Digital radio |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoek detector |
| Electronic Climate control |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrisch uitklapbare trekhaak |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| hill hold functie |
| Houtafwerking interieur |
| Interieurpakket aluminium rhombus |
| Interieurpakket donker wortelnotenhout |
| Keyless Entry |
| Led-koplampen inclusief PDLS |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| LED koplampen adaptief |
| Lichtmetalen velgen 21" |
| Luchtvering en automatische niveauregeling |
| Luxe lederen interieur |
| Memory Pakket bestuurder |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| ParkAssistent voor en achter inclusief achteruitrijcamera |
| Parkeersensor voor en achter |
| Porsche Active Suspension Management |
| Porsche Entry & Drive |
| Premium kleur |
| Privacybeglazing |
| Regensensor |
| Rijstrookwisselhulp (SWA) |
| Schakelpaddles |
| Schuif-/kanteldak |
| Sfeerverlichting |
| Sportstoelen |
| Sportstoelen voor (8-voudig, electrisch) |
| Sportstuur |
| Spraakbediening |
| Stoelen-pakket |
| Stoelventilatie |
| Stoel ventilatie voor |
| Stoelverwarming |
| Stoelverwarming voorin |
| Stuurbekrachtiging plus |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur multifunctioneel |
| Trekhaak |
| trekhaak elektrisch bedienbaar |
| Vervolgbotsing preventie |
| Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar |
| Voorstoelen en achterbank verwarmd |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerend glas |
| wifi |
| Zwarte (glans) exterieur delen |
| Zwarte glans (piano)lak interieur afwerking |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.