24-02-2023
Elektrisch en benzine
Automaat
19.412 km
1.332 cc
2 l/100km
24-02-2023
Elektrisch en benzine
Automaat
19.412 km
1.332 cc
2 l/100km
| Kenteken | S-569-LB Switch kenteken |
| Merk | Jeep |
| Model | Compass |
| Tellerstand |
19.412 km, op 31-12-2024
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (6 traps) |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 4xe 190 Plug-in Hybrid Electric Night Eagle | Clima | Adaptief cruise | 19LMV | Half Leder | NL Auto | DEALER-STAAT |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
MP
|
| RDW variant |
JHPFP
|
| RDW uitvoering |
ML1BBH1
|
| RDW handelsnaam |
COMPASS
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e3*2007/46*0508*15 |
| Topsnelheid | 183 km/h |
| Afmetingen | 440,00 x 182,00 x 164,00 cm |
| Ledig gewicht |
1835 kg
|
| Massa rijklaar |
2400 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2400 kg
|
| Laadvermogen | 565 kg |
| Trekgewicht geremd | 1250 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 107 à € 118 per maand |
| APK vervaldatum | 24-02-2027 |
| 1e eigenaar |
| 2 sleutels aanwezig |
| Aanhanger-assistent |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitverwarming |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Automatische snelheidsbegrenzing |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bots herkenning en activatie |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| bumpers en spiegels in car.kleur |
| Chroom delen exterieur |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB-ontvanger |
| Dakrails |
| dealer onderhouden |
| Dimlichten automatisch |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Extra getint glas |
| half lederen bekleding |
| Hill hold-functie |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Interieur voorverwarmingsinstallatie |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| LED achterlichten |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| Lichtmetalen velgen multi-spaaks 19" |
| Mistlampen |
| Multimedia-voorbereiding |
| nationale autopas |
| navigatiesysteem full map |
| nieuwstaat |
| Nw Model |
| onderhoudsboekjes aanwezig |
| Oplaadmogelijkheid |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Roll Stability Control |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| signaal vergeten verlichting |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stof/kunstlederen bekleding |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurhulp |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Stuur verwarmd |
| Telefoonintegratie premium |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| variable interval ruitenwisser |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verstelbare stuurkolom |
| Vierwielaandrijving (4x4) |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| zeer mooie en technisch goed onderhouden auto |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.