11-12-2020
Elektrisch en benzine
Automaat
108.623 km
1.984 cc
Onbekend
11-12-2020
Elektrisch en benzine
Automaat
108.623 km
1.984 cc
Onbekend
| Kenteken | S-546-RF Switch kenteken |
| Merk | AUDI |
| Model | A7 50 TFSI e |
| Tellerstand |
108.623 km, op 23-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (7 traps) |
| Kleur | Daytona grijs (grijs) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 50 TFSI e quattro Pro Line S, Daytona Grijs |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
F2
|
| RDW variant |
SDLGAQ1
|
| RDW uitvoering |
QD7AD7DK001RT071C20S
|
| RDW handelsnaam |
A7 50 TFSI e
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1801*26 |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 220 kW |
| Vermogen elektromotor | 105 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 17,90 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 54 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 7,40 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Verbruik gemiddeld | 17 kWh/100km |
| Omschrijving defect | De rubbers van de achterste draagarm kunnen mogelijk door spanning uitscheuren en de bevestigingsbouten daarvan kunnen breken, |
| Materiële gevolgen | De as instelling van de achteras kan wijzigen waardoor het voertuig scheef kan trekken. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer, deze vervangt de betreffende moeren. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-28344857 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De achterbanden kunnen mogelijk ongelijkmatig afslijten als gevolg van een onjuiste verstelling van de wielstanden bij een eerdere uitgevoerde terugroepactie. |
| Materiële gevolgen | Verhoogde en ongelijkmatige slijtage van de banden kan leiden tot verminderde tractie of plotseling spanningsverlies. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer, deze controleert de afstelling van het onderstel en het slijtagebeeld van de banden. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-28344857 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 6 seconden |
| Afmetingen | 497,00 x 191,00 x 142,00 cm |
| Ledig gewicht |
2040 kg
|
| Massa rijklaar |
2650 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2650 kg
|
| Laadvermogen | 610 kg |
| Trekgewicht geremd | 2000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 129 à € 141 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 11-12-2026 |
| "Lichtmetalen velgen multi-spaaks 20""" |
| 2 bekerhouders |
| 12V aansluiting 2X |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank 3-persoons |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterspoiler |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco separaat achter |
| Alarmsysteem |
| Aluminium delen exterieur |
| Aluminium interieur afwerking |
| Android Auto |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Apple CarPlay |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Bots herkenning en activatie |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief |
| DAB-ontvanger |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoek detector |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Extra getint glas |
| File-assistent |
| Grootlicht-assistent |
| Interieur voorverwarmingsinstallatie |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Kruisend verkeer detectie |
| LED achterlichten |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen |
| Lichtsensor |
| Luxe kentekenplaten |
| Luxe lederen bekleding |
| Metallic lak |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeer-assistent |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| S-Line exterieur |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| S Line exterieur |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Startblokkering |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Uitwijk assistent |
| Valcona sportstoelen |
| Verkeersbord detectie |
| Verwarmde voorstoelen |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Warmtewerend glas |
| Zwarte hemelbekleding |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.