27-02-2017
Benzine
Handgeschakeld
139.574 km
1.591 cc
6 l/100km
27-02-2017
Benzine
Handgeschakeld
139.574 km
1.591 cc
6 l/100km
| Kenteken | S-509-XF Switch kenteken |
| Merk | KIA |
| Model | SPORTAGE |
| Tellerstand |
139.574 km, op 27-02-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 1.6 GDI Dynamic Keyless Navi Clima Blindspot Lane Ass. |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
QLE
|
| RDW variant |
F5P31
|
| RDW uitvoering |
M64ZZ1
|
| RDW handelsnaam |
SPORTAGE
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e11*2007/46*3144*01 |
| Omschrijving defect | Het ABS/ESC -systeem van het voertuig kan mogelijk uitvallen. |
| Materiële gevolgen | Het voertuig kan mogelijk anders dan verwacht reageren op de bediening van het rempedaal. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht om een afspraak bij de Kia dealer te maken om het relais van de regeleenheid te laten vernieuwen en, indien nodig, de besturingssoftware te laten updaten |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0346 753 805 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 182 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 12 seconden |
| Afmetingen | 448,00 x 186,00 x 164,00 cm |
| Ledig gewicht |
1354 kg
|
| Massa rijklaar |
1895 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1895 kg
|
| Laadvermogen | 541 kg |
| Trekgewicht geremd | 1400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 650 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 76 à € 83 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 20-04-2027 |
| 6-versnellingen |
| Aanhanger-assistent |
| ABS |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Afdaal assistent |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Airco met automatische regeling |
| Alarm |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Anti Slip Control |
| APK |
| Armsteun voor |
| Audio-navigatie full map |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| DAB ontvanger |
| Dakrails |
| dealer onderhouden |
| Derde remlicht |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Brake Distribution |
| Electronic Stability Program |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| ESP |
| garantie |
| Getint glas |
| Gordelspanners |
| Halogeen mistlampen |
| Hill hold-functie |
| hoofdsteunen voor en achter |
| Houten versnellingspook |
| in hoogte verstelb. stoel(en) |
| Keyless Entry |
| Koplampen adaptief |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| lederen stuurwiel en versnellingspook |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| Multimedia-voorbereiding |
| nationale autopas |
| navigatiesysteem full map |
| onderhoudsboekjes aanwezig |
| parkdistance control achter |
| parkdistance control voor |
| Regensensor |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stoelverwarming voor |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Trekhaak |
| Verstelbare stuurkolom |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| zeer mooie en complete limousine |
| zeer mooie en technisch goed onderhouden auto |
| zeer nette auto |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.