24-02-2023
Elektrisch
Automaat
50.440 km
Onbekend
Onbekend
24-02-2023
Elektrisch
Automaat
50.440 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | S-477-LR Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | IX3 |
| Tellerstand |
50.440 km, op 29-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | M Carbonschwarz metallic (zwart) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | High Executive |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
G3XE
|
| RDW variant |
41DU
|
| RDW uitvoering |
0AW5000S
|
| RDW handelsnaam |
IX3
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*2130*04 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 210 kW |
| Vermogen elektromotor | 210 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 80 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 76 kWh |
| Actieradius (geschat) | 432 km |
| Actieradius zomer | 349 km |
| Actieradius winter | 301 km |
| Actieradius zonder range extender | 471 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 11 kW |
| Aantal fasen | 3 |
| Laadtijd thuisladen | 7,27 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 68,17 km/h |
| Laadtijd thuisladen 230V/16A | 22,22 uur |
| Laadtijd thuisladen 400V/16A | 3,64 uur |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 150 kW |
| Laadtijd snelladen | 0,43 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 575,55 km/h |
| Verbruik geschat | 20,41 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 17,60 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 20,10 kWh/100km |
| Verbruik winter | 24,07 kWh/100km |
| Tellerstand |
50.440 km, op 29-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 7 seconden |
| Afmetingen | 473,00 x 189,00 x 167,00 cm |
| Ledig gewicht |
2155 kg
|
| Massa rijklaar |
2725 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2725 kg
|
| Laadvermogen | 570 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 103 à € 113 per maand |
| Bijtelling | 16 % |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| APK vervaldatum | 24-02-2027 |
| 20 inch lichtmetalen wielen met aerodynamisch design (styling 890) in Bicolor Jet Black. |
| Active Guard |
| Active Guard Plus |
| Active Protection |
| Adaptief onderstel |
| Adaptieve LED koplampen |
| Adaptieve LED koplampen, incl. bochtverlichting met variabele lichtverdeling, dynamische verlichting |
| Akoestische ramen |
| Akoestische voetgangersbescherming |
| Alarm klasse 3 |
| Ambiance verlichting |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Automatisch dimmend binnenspiegel |
| Automatisch dimmende binnenspiegel en buitenspiegel aan bestuurderszijde. Inclusief elektrisch inklapbare buitenspiegels met parkeerfunctie. |
| Automatische 3-zone airconditioning |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| BMW Laserlicht |
| BMW Live cockpit professional |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar en automatsich dimmende binnen- en buitenspiegels |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Comfort Access |
| Comfort Access met BMW Digital Key |
| Comfort telefoonvoorbereiding met draadlozeoplaadmogelijkheid |
| Connected Package Professional |
| DAB-tuner |
| Doorlaadopening, met neerklapbare achterbank (verdeling 40:20:40) |
| Driving Assistant Professional |
| Electrisch verwarmbare voorstoelen |
| Elektrisch bediend glazen schuif-/kantel panoramadak |
| Elektrisch te openen en te sluiten achterklep |
| Elektrisch verstelbare lendensteun |
| Elektrisch verstelbare voorstoelen. Inclusief bestuurdersstoel met geheugen voor 2 posities |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas in achterportierruiten en achterruit |
| Fabrieksgarantie |
| Harman Kardon SurroundSound System |
| Head-up display |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen actief |
| Interieurlijsten Aluminium Feinschliff + accentlijsten Perlglanz chroom |
| M Aerodynamicapakket |
| M dakrailing in hoogglans Shadow Line |
| metaalkleur |
| M Hemelbekleding in Anthrazit |
| M Hoogglans Shadow Line exterieurdelen |
| M Sportstuurwiel met leder bekleed |
| Multifunctioneel stuurwiel |
| Oplaadmogelijkheid |
| Oyster met decoratief stiksel | Schwarz |
| Park Distance Control (PDC) voor en achter |
| Parking Assistant |
| Parking Assistant Plus |
| passagiersairbag |
| Regen- en lichtsensor |
| Rookvrij |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Scheidingsnet tussen bagageruimte en achterbank |
| Servotronic |
| Sportstoelen voor |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwielverwarming |
| Vermoeidheids herkenning |
| WiFi hotspot |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.