14-04-2021
Elektrisch en benzine
Automaat
147.025 km
2.995 cc
3 l/100km
14-04-2021
Elektrisch en benzine
Automaat
147.025 km
2.995 cc
3 l/100km
| Kenteken | S-449-BD Switch kenteken |
| Merk | PORSCHE |
| Model | CAYENNE E-HYBRID |
| Tellerstand |
147.025 km, op 28-04-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (8 traps) |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | 3.0 E-Hybrid |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
9YA
|
| RDW variant |
EF22
|
| RDW uitvoering |
2205101
|
| RDW handelsnaam |
CAYENNE E-HYBRID
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e13*2007/46*0900*10 |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 340 kW |
| Vermogen elektromotor | 100 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 14,10 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 41 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 7,80 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 22 kW |
| Verbruik gemiddeld | 22,40 kWh/100km |
| Topsnelheid | 253 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 5 seconden |
| Afmetingen | 493,00 x 198,00 x 168,00 cm |
| Ledig gewicht |
2335 kg
|
| Massa rijklaar |
3055 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3055 kg
|
| Laadvermogen | 720 kg |
| Trekgewicht geremd | 3500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 156 à € 171 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 15-04-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 19""" |
| "Lichtmetalen velgen 21""" |
| 4-wiel besturing |
| 4x4 |
| 360° camera |
| Aanhanger-assistent |
| Aanraakscherm |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verwarmd |
| Achteruitrijcamera |
| Active Cornering Enhancement (ACE) |
| Adaptief Demping Systeem (ADS) |
| Afdaal assistent |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side achter |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco separaat achter |
| Alarm |
| Alarmsysteem |
| Aluminium delen exterieur |
| Aluminium interieur afwerking |
| Android auto / Apple carplay |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun |
| Armsteun achter |
| Audio installatie high-end |
| Audio installatie premium |
| Automatische klimaatregeling |
| Automatische niveauregeling |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bi-Xenon koplampen |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bochtverlichting |
| Boordcomputer |
| Botswaarschuwing |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Camera |
| CD |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Centrale vergrendeling |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief |
| DAB-ontvanger |
| Dagrijverlichting |
| Dakrails |
| Dakspoiler |
| Digitale radio-ontvangst |
| Dodehoekdetectie |
| DVD-wisselaar |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische achterbankverstelling |
| Elektrische achterklep |
| Elektrische stoelverstelling |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektrisch verstelbare voorstoel(en) |
| Elektronische parkeerrem |
| Emergency Brake Assist |
| Extra getint glas |
| Geluidwerend glas |
| Getinte ramen |
| Grootlichtassistent |
| Head-up display |
| Hill-Hold Control |
| Hill hold-functie |
| Houtafwerking interieur |
| Houten stuurwiel |
| Inductieladen voor smartphones |
| Isofix |
| Katalysator |
| Keyless Entry |
| Koplampreiniging |
| Koplamp volledig LED |
| Kuipstoelen |
| Lane Departure Warning Systeem |
| Laserlicht |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederen bekleding bi-color |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| LED koplampen adaptief |
| LED verlichting |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtsensor |
| Luchtvering |
| Massagestoelen |
| Matrix LED koplampen |
| Metallic lak |
| Mistlampen |
| Multifunctioneel stuurwiel |
| Multimedia-voorbereiding |
| Nachtzicht-assistent |
| Navigatie-systeem full map + hard disk |
| Navigatiesysteem |
| Neerklapbare passagiersstoel |
| Night view assist |
| Noodoproepsysteem |
| Noodwiel |
| Open dak |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panorama dak |
| Parkeerhulp |
| Parkeerhulp achter |
| Parkeerhulp automatisch |
| Parkeerhulp voor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Pechset |
| Premium kleur |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| Schakelflippers |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Sfeerverlichting |
| Skiluik |
| Sluitbekrachtiging |
| Snelheidsbeperkingsinstallatie |
| Sound system |
| Spoiler |
| Sportonderstel |
| Sport pakket |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Spraakbediening |
| Standkachel |
| Start/Stop-systeem |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Startonderbreker |
| Stoelen-pakket |
| Stoelventilatie |
| Stoel ventilatie achter |
| Stoel ventilatie voor |
| Stoelverwarming |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| Stuurwielverwarming |
| Telefoonintegratie premium |
| Televisie |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Traction Control |
| Trekhaak |
| Trekhaak elektrisch uitklapbaar |
| USB |
| Veiligheids-pakket |
| Verblindingsvrij grootlicht |
| Verkeersbord detectie |
| Verkeersbordherkenning |
| Vermoeidheidsdetectie |
| Vervolgbotsing preventie |
| Verwarmde voorstoelen |
| Voorruitverwarming |
| Voorstoelen |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Warmtewerend glas |
| WiFi voorbereiding |
| Zij-airbags |
| Zomerbanden |
| Zonnescherm zijruiten |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.