11-06-2021
Elektrisch
Automaat
86.511 km
Onbekend
Onbekend
11-06-2021
Elektrisch
Automaat
86.511 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | S-389-BK Switch kenteken |
| Merk | PEUGEOT |
| Model | 208 |
| Tellerstand |
86.511 km, op 23-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Gris Artense (grijs) |
| Uitvoering | EV GT 350 50 kWh PANO | DIGIDASH | CAM |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
U
|
| RDW variant |
H
|
| RDW uitvoering |
ZKXZ-J0A000
|
| RDW handelsnaam |
208
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2007/46*0639*14 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 100 kW |
| Vermogen elektromotor | 100 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 50 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 47,50 kWh |
| Actieradius (geschat) | 266 km |
| Actieradius zomer | 267 km |
| Actieradius winter | 230 km |
| Actieradius zonder range extender | 360 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 11 kW |
| Aantal fasen | 3 |
| Laadtijd thuisladen | 4,55 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 83,37 km/h |
| Laadtijd thuisladen 230V/16A | 13,89 uur |
| Laadtijd thuisladen 400V/16A | 2,27 uur |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 100 kW |
| Laadtijd snelladen | 0,40 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 470,79 km/h |
| Verbruik geschat | 20,73 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 16,90 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 20,41 kWh/100km |
| Verbruik winter | 24,45 kWh/100km |
| Omschrijving defect | De motor kan spontaan uitvallen tijdens het rijden door een storing in de communicatie tussen de electrische regeleenheid en de aircocompressor. |
| Materiële gevolgen | De motor kan na het spontaan afslaan niet meer worden gestart. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de elektronische eenheid van de motor (eVCU) programmeren met verbeterde software. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800-08251001 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 150 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 9 seconden |
| Afmetingen | 406,00 x 175,00 x 143,00 cm |
| Ledig gewicht |
1430 kg
|
| Massa rijklaar |
1910 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1910 kg
|
| Laadvermogen | 480 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 53 à € 58 per maand |
| APK vervaldatum | 23-06-2027 |
| Type | Interval |
|---|---|
| Type distributie | Onbekend |
| Interieurfilter | 25.000 km / 24 maanden |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun voor |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB-ontvanger |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoekdetectie met correctie |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Extra getint glas |
| Grootlicht-assistent |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| Metallic lak |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Spraakbediening |
| Startblokkering |
| Stof/kunstlederen bekleding |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie premium |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.