05-04-2023
Elektrisch en benzine
Automaat
30.261 km
1.332 cc
Onbekend
05-04-2023
Elektrisch en benzine
Automaat
30.261 km
1.332 cc
Onbekend
| Kenteken | S-387-TH Switch kenteken |
| Merk | JEEP |
| Model | COMPASS |
| Tellerstand |
30.261 km, op 04-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (6 traps) |
| Kleur | Rood |
| Uitvoering | 4xe 240 Plug-in Hybrid Electric S | LEDER ✅ 1e Eigenaar *BEVRIJDINGSDAG 05 mei OPEN!* |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
MP
|
| RDW variant |
JHPFP
|
| RDW uitvoering |
MN1BBH1
|
| RDW handelsnaam |
COMPASS
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e3*2007/46*0508*15 |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 176 kW |
| Vermogen elektromotor | 44 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 11,40 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 55 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 7,40 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Verbruik gemiddeld | 16,20 kWh/100km |
| Tellerstand |
30.261 km, op 04-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 7 seconden |
| Afmetingen | 440,00 x 182,00 x 164,00 cm |
| Ledig gewicht |
1835 kg
|
| Massa rijklaar |
2400 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2400 kg
|
| Laadvermogen | 1 kg |
| Trekgewicht geremd | 1250 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Wegenbelasting | € 111 à € 122 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 05-04-2027 |
| 360 camerasysteem |
| aanhanger assistent |
| Aansluiting USB |
| ABS |
| Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen) |
| Achterruitverwarming |
| Achteruitrijcamera |
| Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling |
| Airbag(s) voor + zij |
| Airbag(s) voor + zij + overige |
| Airconditioning |
| Andere dakkleur |
| Anti Slipregeling |
| Armsteun achter |
| Audiobediening op het stuurwiel |
| Audio installatie premium |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| bots herkenning systeem |
| Buitensp elektrisch verwarmbaar |
| Buitenspiegels met instapverlichting |
| Centrale deurvergrendeling |
| Cruise Control |
| Cruise control (adaptief) |
| DAB+ |
| Dakrail (zilver) |
| Dakrail (zwart) |
| Digitaal Dashboard |
| Dode hoek assistentie |
| Ecc |
| El. bedienbare ramen achter |
| El. bedienbare ramen voor |
| El. inklapbare buitenspiegels |
| El. Ramen |
| El. te openen kofferbak |
| El. verstelbare buitenspiegels |
| El. verwarmbare bestuurdersstoel |
| El. verwarmbare passagiersstoel |
| ESP |
| Grootlichtassistent |
| Handsfree bluetooth |
| Hill hold |
| Hoofdsteunen |
| Hoofdsteunen achter |
| Interieur voorverwarmingsinstallatie |
| Keyless entry/start/stop |
| Keyless start/stop |
| Laadkabel |
| LED achterlichten |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen |
| Lichtsensor |
| LM-velgen |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Multifunctioneel stuur |
| multimedia scherm groot |
| Navigatie |
| Parkeersensoren achter |
| Parkeersensoren voor |
| PDC |
| Privacy glass |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijbaanassistentie |
| Roofrail |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Snelheidsbegrenzer |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Telefoon draadloos oplaadbaar |
| Telefoonintegratie premium |
| Touchscreen |
| Verkeersbordherkenning |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verstelbare lendesteun bestuurdersstoel |
| Verstelbare lendesteun passagiersstoel |
| Verwarmbaar stuurwiel |
| Verwarmde stoelen |
| Voetgangersveiligheidssysteem |
| wifi |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.