25-03-2023
Elektrisch en benzine
Automaat
87.691 km
2.488 cc
1 l/100km
25-03-2023
Elektrisch en benzine
Automaat
87.691 km
2.488 cc
1 l/100km
| Kenteken | S-377-PV Switch kenteken |
| Merk | FORD |
| Model | KUGA |
| Tellerstand |
87.691 km, op 05-01-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 2.5 PHEV ST-Line | Camera | CarPlay/Android Auto | |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
DFK
|
| RDW variant |
BGDA1FX
|
| RDW uitvoering |
566DANA51AS
|
| RDW handelsnaam |
KUGA
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e13*2007/46*2188*13 |
| Omschrijving defect | In een of meer cellen van de hoogspanningsaccu kan interne kortsluiting in de cel ontstaan. |
| Materiële gevolgen | Hierdoor kan de aandrijving uitvallen, wat de kans op een ongeluk vergroot. Daarnaast kan de accu oververhit raken en brand veroorzaken |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met een Ford Service Partner zodra een oplossing beschikbaar is. Deze zal het voertuig zo snel mogelijk repareren. Tot die tijd hoeft het voertuig niet buiten gebruik te worden gesteld, maar als het bericht Nu veilig stoppen in het instrumentenpaneel verschijnt, dient de eigenaar direct actie te ondernemen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: +31 (0) 70 7703 777 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | In een of meer cellen van de hoogspanningsaccu kan interne kortsluiting in de cel ontstaan. |
| Materiële gevolgen | Hierdoor kan de aandrijving uitvallen, wat de kans op een ongeval vergroot. Daarnaast kan de accu oververhit raken en brand veroorzaken. |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | De fabrikant verzoekt om de hoogspanningsaccu te beperken tot 80% om de bovenstaande risico's zo veel mogelijk te beperken. Het is van essentieel belang dat deze grenswaarde niet wordt overschreden. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: +31 (0) 70 7703 777 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Afmetingen | 463,00 x 188,00 x 169,00 cm |
| Ledig gewicht |
1744 kg
|
| Massa rijklaar |
2320 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2320 kg
|
| Laadvermogen | 576 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 103 à € 112 per maand |
| APK vervaldatum | 06-02-2028 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verstelbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achterspoiler |
| Achteruitrijcamera |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Airco separaat achter |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektr. met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB |
| Dakrails |
| Diffuser |
| Dimlichten automatisch |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| hemelbekleding donker |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| knie airbag(s) |
| Koplampen adaptief |
| Koplampreiniging |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lichtmetalen velgen 10-spaaks 18" |
| Mistlampen |
| mistlampen voor adaptief |
| Multimedia-voorbereiding |
| Multimedia scherm standaard |
| navigatiesysteem full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Side-skirts |
| Spoiler |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Sportuitlaat |
| Spraakbediening |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verstelbare stuurkolom |
| Vervolgbotsing preventie |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| wifi |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.