28-04-2023
Elektrisch
Automaat
48.577 km
Onbekend
Onbekend
28-04-2023
Elektrisch
Automaat
48.577 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | S-355-XG Switch kenteken |
| Merk | MG |
| Model | MG4 Electric |
| Tellerstand |
48.577 km, op 05-11-2025
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | Luxury 64 kWh |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
SEH3
|
| RDW variant |
1EAB2EI
|
| RDW uitvoering |
BF5LKEE
|
| RDW handelsnaam |
MG4 ELECTRIC
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2018/858*00093*01 |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 166 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 8 seconden |
| Afmetingen | 429,00 x 184,00 x 150,00 cm |
| Ledig gewicht |
1660 kg
|
| Massa rijklaar |
2133 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2133 kg
|
| Laadvermogen | 473 kg |
| Trekgewicht geremd | 500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 72 à € 79 per maand |
| APK vervaldatum | 28-04-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| 1e- eigenaar |
| 100% dealer onderhouden |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achterruitverwarming |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling |
| Cruise control adaptief |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB-ontvanger |
| Dakspoiler |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoek detector |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel |
| Extra getint glas |
| Fabrieksgarantie |
| File-assistent |
| Getint glas |
| Grootlicht-assistent |
| Hill hold-functie |
| Keyless Entry |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie full map |
| NL NAP |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensor achter |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| Spraakbediening |
| Startblokkering |
| Stuurhulp |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| Telefoonintegratie premium |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmde voorstoelen |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| VOLLE OPTIE LIJST! |
| Voorspoiler |
| WiFi voorbereiding |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.