17-10-2012
Benzine
Automaat
150.806 km
1.598 cc
7 l/100km
17-10-2012
Benzine
Automaat
150.806 km
1.598 cc
7 l/100km
| Kenteken | S-326-LP Switch kenteken |
| Merk | CITROEN |
| Model | C5 |
| Tellerstand |
150.806 km, op 10-11-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat (7 traps) |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.6 THP Exclusive | Elektrisch memory stoelen | Parkeersensoren | Leder | Navigatie | Xenon | |
| Carrosserievorm | Sedan |
| RDW type |
R*****
|
| RDW variant |
D5FV
|
| RDW uitvoering |
A
|
| RDW handelsnaam |
C5
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2001/116*0360*24 |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 11 seconden |
| Ledig gewicht |
1490 kg
|
| Massa rijklaar |
2026 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2026 kg
|
| Laadvermogen | 536 kg |
| Trekgewicht geremd | 1710 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | Onbekend |
| Wegenbelasting | € 81 à € 90 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
2 gebreken geconstateerd
2 gebreken geconstateerd
Overzicht van de meest voorkomende gebreken bij voertuigen met hetzelfde EU type goedkeuringsnummer.
Geen geaggregeerde gebrekgegevens beschikbaar voor dit EU type.
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side achter |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun voor |
| Audio-navigatie full map |
| Automatisch dimmende binnenspiegel |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluethooth |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Chroom delen exterieur |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch verstelbaar voorstoelen |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare passagiersstoel |
| Elektrisch verstelbare spiegels |
| Geluidwerend glas |
| Hill hold-functie |
| Koplampreiniging |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen/stoffen bekleding |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Licht en regensensor |
| Luxe lederen bekleding |
| Memory stoelen met geheugen |
| Metallic lak |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Pack Integraal |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensoren voor en achter |
| Parkeersensor voor |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Regensensor |
| Sportstoelen |
| Startblokkering |
| Stuur verstelbaar |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Trekhaak |
| Vermoeidheid herkenning |
| Verwarmde voorstoelen |
| Voorstoelen verwarmd |
| Xenon verlichting |
| Zonnescherm achterruit |
| Zonnescherm zijruiten |
Naast de gratis kenteken check, kun je een zeer uitgebreide occasion aankoopcheck uitvoeren. Alle voertuiginformatie uit de markt die jij als autokoper wil weten op 1 plek om verrassing voor, op of na de aanschaf te voorkomen.
Blijkt na de screening van het autoverleden, de deal en voorwaarden de auto de moeite waard, is het belangrijk om de CITROEN op locatie zorgvuldig te bekijken en de kwaliteit te beoordelen. Onderstaande onderdelen komen bijvoorbeeld aan bod in onze uitgebreide occasionkeuring. Klik hier voor voorbeeld rapport.
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.