31-03-2023
Benzine
Automaat
63.247 km
2.998 cc
10 l/100km
31-03-2023
Benzine
Automaat
63.247 km
2.998 cc
10 l/100km
| Kenteken | S-322-RZ Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | X7 XDRIVE40I |
| Tellerstand |
63.247 km, op 10-10-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Dravit grau (grijs) |
| Uitvoering | xDrive40i M-sport Pano B&W HuD Laser 360° FULL OPTION |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
G7X
|
| RDW variant |
21EM
|
| RDW uitvoering |
IAV709LA
|
| RDW handelsnaam |
X7 XDRIVE40I
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1952*09 |
| Omschrijving defect | In het remsysteem kan een signaalstoring optreden. |
| Materiële gevolgen | Uitvallen van de remkrachtondersteuning- en remassistentie. Er wordt dan gewaarschuwd. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak met de merkdealer te maken. Deze zal de elektronische bediening van het remsysteem dan vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0992234 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | In het remsysteem ontbreekt software om fouten te detecteren, waardoor er geen waarschuwing op het informatiedisplay verschijnt bij een storing. |
| Materiële gevolgen | Als de bestuurder niet op tijd wordt gewaarschuwd kan het remsysteem in storing raken. Dan voelt het rempedaal hard aan en werken de ABS en DSC niet meer. |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht om door middel van 'over the air' update de monitoringsoftware voor het remsysteem te installeren. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0992234 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Afmetingen | 518,00 x 200,00 x 1.835,00 cm |
| Ledig gewicht |
2390 kg
|
| Massa rijklaar |
3215 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3215 kg
|
| Laadvermogen | 825 kg |
| Trekgewicht geremd | 3500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Wegenbelasting | € 165 à € 181 per maand |
| APK vervaldatum | 31-03-2027 |
| 2 stoelen op derde rij |
| 360° camera |
| aanhanger assistent |
| Achterasbesturing |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verwarmd |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achterruitwisser |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptief demping systeem |
| Adaptive Cruise control |
| Afdaal assistent |
| Airbags |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Airco separaat achter |
| Aluminium delen exterieur |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple CarPlay |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio installatie |
| Audio installatie premium |
| Automatische snelheidsbegrenzing ISA |
| Automatisch parkeren |
| Autonome parkeerfunctie |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bagage-scheidingsnet |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bots herkenning en activatie |
| Bots waarschuwing systeem |
| Bowers&Wilkins audiosysteem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegel rechts |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB |
| Dakraam |
| Dakrails |
| Dashboardcamera |
| Dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| Draadloze telefoonlader |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| elektrisch glazen kanteldak |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektrisch glazen panoramadak |
| Elektrisch glazen schuif-/kanteldak |
| elektrisch glazen schuif-/kanteldak (dubbel) |
| Elektrisch glazen schuifdak |
| elektrisch open dak |
| Elektrisch schuif-/kanteldak |
| elektrisch schuif-/kanteldak met zonnepanelen |
| elektrisch schuifdak |
| elektrisch transparant schuif-/kanteldak |
| elektrisch transparant schuifdak |
| Elektrisch uitklapbare trekhaak |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| front assist |
| Geluidsisolerend glas |
| glazen kanteldak |
| glazen schuif-/kanteldak |
| Glazen schuifdak |
| Grootlichtassistent |
| Head-up display |
| Head UP Display |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Houtafwerking interieur |
| Interieur voorverwarming/(koeling) |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| Keyless go |
| Keyless start |
| Kleur wit |
| knie airbag(s) |
| Koplampen adaptief |
| Kunstlederen bekleding |
| LANE ASSIST |
| Laser LED koplampen |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieur |
| Lederen interieurdelen |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| LED koplampen adaptief |
| LED mistlampen |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 23" |
| Luchtvering |
| Luxe lederen bekleding |
| Luxe lederen interieur |
| M-Pakket |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| navigatiesysteem full map |
| Navigatiesysteem full map + hard disk |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Park Distance Control |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensoren |
| Parkeersensoren voor |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Schakelpaddles |
| Schuif-/kanteldak |
| schuif-/kanteldak transparant |
| Schuifdak |
| schuifdak (dubbel) |
| schuifdak transparant |
| Sfeerverlichting |
| Sluitbekrachtiging |
| Smartphone entry |
| Speciale kleur |
| Sportstuur |
| Sportuitlaat |
| Sportvelgen |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Stoel ventilatie voor |
| Stoelverkoeling |
| Stoelverwarming |
| Stoelverwarming achter |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurkolom elektrisch verstelbaar |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verwarmd |
| Stuurverwarming |
| Trekhaak |
| Trekhaak elektrisch uitklapbaar |
| Trekhaak uitklapbaar |
| uitstap waarschuwing |
| Variabele stuuroverbrenging |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Vervolgbotsing preventie |
| Virtual cockpit |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| Vooruitrijcamera |
| wifi |
| Xenon koplampen |
| Zij airbag(s) achter |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.