31-05-2022
Elektrisch
Automaat
51.309 km
Onbekend
Onbekend
31-05-2022
Elektrisch
Automaat
51.309 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | S-316-KN Switch kenteken |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | EQA 250 |
| Tellerstand |
51.309 km, op 05-02-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Digitaal wit metallic (wit) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 250 AMG 67 kWh SFEER+20INCH+TREKH+CARPLAY+NIGHT |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
F2B
|
| RDW variant |
OJEQZ2
|
| RDW uitvoering |
ZZAAA50A
|
| RDW handelsnaam |
EQA 250
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1909*14 |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Afmetingen | 447,00 x 185,00 x 162,00 cm |
| Ledig gewicht |
1940 kg
|
| Massa rijklaar |
2470 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2470 kg
|
| Laadvermogen | 530 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 84 à € 92 per maand |
Geen gebreken geconstateerd
| 20 inch lichtmetalen velgen |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Achteruitrijcamera |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Chroom delen exterieur |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB |
| Dakrails |
| Dodehoekdetectie met correctie |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic Climate control |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Houtafwerking interieur |
| interieurklimaat vooraf instelbaar |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| keyless entry/start |
| Keyless start |
| knie airbag(s) |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| LED koplampen |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| metaalkleur |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem full map + hard disk |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Sfeerverlichting |
| Sportvelgen |
| Spraakbediening |
| Startonderbreker |
| Stuur multifunctioneel |
| Trekhaak met afneembare kogel |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Vervolgbotsing preventie |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.