09-01-2023
Benzine
Handgeschakeld
34.516 km
999 cc
6 l/100km
09-01-2023
Benzine
Handgeschakeld
34.516 km
999 cc
6 l/100km
| Kenteken | S-310-NJ Switch kenteken |
| Merk | Volkswagen |
| Model | T-Cross |
| Tellerstand |
34.516 km, op 06-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 1.0 TSI Style |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
C1
|
| RDW variant |
DLAAACX05
|
| RDW uitvoering |
FM6FM6AJ0214BI1AAMI
|
| RDW handelsnaam |
T-CROSS
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e13*2007/46*1985*14 |
| Topsnelheid | 189 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 11 seconden |
| Afmetingen | 411,00 x 177,00 x 157,00 cm |
| Ledig gewicht |
1170 kg
|
| Massa rijklaar |
1740 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1740 kg
|
| Laadvermogen | 570 kg |
| Trekgewicht geremd | 1100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 630 kg |
| Wegenbelasting | € 58 à € 63 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 09-01-2027 |
| "Lichtmetalen velgen multi-spaaks 17""" |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verstelbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun voor |
| Audio installatie premium |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise control adaptief |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB-ontvanger |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Geluidwerend glas |
| Hill hold-functie |
| Hoofdsteunen actief |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| Mistlampen adaptief |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie-systeem |
| Navigatiesysteem |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Sportstoelen |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurhulp |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie premium |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmde voorstoelen |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.