16-07-2020
Benzine
Automaat
80.500 km
2.998 cc
7 l/100km
16-07-2020
Benzine
Automaat
80.500 km
2.998 cc
7 l/100km
| Kenteken | S-307-TT Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | M340I XDRIVE |
| Tellerstand |
80.500 km, op 22-11-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | M340i xDrive High Executive Edition |M-Sport|Schuifdak|20" |
| Carrosserievorm | Sedan |
| RDW type |
G3L
|
| RDW variant |
5U91
|
| RDW uitvoering |
DAW508B0
|
| RDW handelsnaam |
M340I XDRIVE
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Bruin |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1947*05 |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Afmetingen | 471,00 x 183,00 x 1.440,00 cm |
| Ledig gewicht |
1645 kg
|
| Massa rijklaar |
2245 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2245 kg
|
| Laadvermogen | 600 kg |
| Trekgewicht geremd | 1800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Bruin |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 90 à € 99 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 16-07-2026 |
| 20" M-Performance velgen |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterklep spoiler |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achterspoiler |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptief demping systeem |
| Adaptieve Cruise Control |
| Adaptieve cruisecontrol |
| Afdaal assistent |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Airco separaat achter |
| Alarm |
| Alarm klasse 3 |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple CarPlay |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio installatie |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Blauwe M-performance remklauwen |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots herkenning en activatie |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspieg.elektr.inklap en aut. dim |
| Buitenspiegel rechts |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| DAB |
| Dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| Dodehoekdetectie met correctie |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| elektrisch glazen kanteldak |
| Elektrisch glazen schuif-/kanteldak |
| elektrisch glazen schuif-/kanteldak (dubbel) |
| Elektrisch glazen schuifdak |
| elektrisch open dak |
| Elektrisch schuif-/kanteldak |
| elektrisch schuif-/kanteldak met zonnepanelen |
| elektrisch schuifdak |
| elektrisch transparant schuif-/kanteldak |
| elektrisch transparant schuifdak |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Gelimiteerd slipdifferentieel |
| Getint glas |
| glazen kanteldak |
| glazen schuif-/kanteldak |
| Glazen schuifdak |
| Head-up display |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoogglans diffuser |
| Hoogglans zwarte exterieur delen |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Interieur accenten |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless entree |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Koplampen adaptief |
| Kruisend verkeer detectie |
| Laser LED koplampen |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieur |
| Lederen interieurdelen |
| LED koplampen |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| M-perfomance |
| M Aerodynamica |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem full map + hard disk |
| Origineel M-Performance frontlip |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Park Distance Control |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Schakelpaddles |
| Schuif-/kanteldak |
| schuif-/kanteldak transparant |
| Schuifdak |
| schuifdak (dubbel) |
| schuifdak transparant |
| Sfeerverlichting |
| Sperdifferentieel |
| Spoiler |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Sportvelgen |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Stuur verwarmd |
| Uitwijk assistent |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verstelbare stuurkolom |
| Virtual cockpit |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.