10-12-2021
Benzine
Automaat
34.450 km
1.498 cc
6 l/100km
10-12-2021
Benzine
Automaat
34.450 km
1.498 cc
6 l/100km
| Kenteken | S-303-ZR Switch kenteken |
| Merk | SKODA |
| Model | KAROQ |
| Tellerstand |
34.450 km, op 17-03-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat (7 traps) |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.5 TSI ACT Sportline Business/DSG/LED |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
NU
|
| RDW variant |
ACDPCAX0
|
| RDW uitvoering |
NFD7FD7CW0024BI16N0V
|
| RDW handelsnaam |
KAROQ
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e8*2007/46*0272*21 |
| Topsnelheid | 203 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 9 seconden |
| Afmetingen | 438,00 x 184,00 x 160,00 cm |
| Ledig gewicht |
1311 kg
|
| Massa rijklaar |
1930 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1930 kg
|
| Laadvermogen | 619 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 700 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 67 à € 73 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| APK vervaldatum | 13-01-2028 |
| "Lichtmetalen velgen 19""" |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Anti Slip Control |
| Apple Car Play |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio installatie premium |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB-ontvanger |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Draadloos opladen |
| Draadloze telefoonlader |
| DVD speler |
| Electronic Stability Program |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Extra getint glas |
| Functie pakket |
| Hill hold-functie |
| Hoofdsteunen actief |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Koplampen adaptief |
| LANE ASSIST |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Metallic lak |
| Mistlampen adaptief |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie |
| Navigatie-pakket |
| Navigatie-systeem full map |
| Navigatie-systeem full map + hard disk |
| Parkeer-assistent |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensoren achter |
| Parkeersensoren voor |
| Parkeersensor voor |
| Premium kleur |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stoelverwarming |
| Stuurhulp |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| Telefoonintegratie premium |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Vermoeidheids herkenning |
| Vervolgbotsing preventie |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| WiFi voorbereiding |
| Wis-/was installatie voor koplampen |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.