09-07-2019
Benzine
Automaat
78.308 km
999 cc
6 l/100km
09-07-2019
Benzine
Automaat
78.308 km
999 cc
6 l/100km
| Kenteken | S-294-JT Switch kenteken |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | T-CROSS |
| Tellerstand |
78.308 km, op 30-04-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | 1.0 TSI Style / Camera / carplay / Stoelverwarming |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
C1
|
| RDW variant |
DKRFACX04
|
| RDW uitvoering |
FD7FD7CW0077CP1C
|
| RDW handelsnaam |
T-CROSS
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e13*2007/46*1985*00 |
| Tellerstand |
78.308 km, op 30-04-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Geen oordeel
|
| Toelichting |
De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Omschrijving defect | Door een mogelijk ondeugdelijke lasverbinding kan de gasgenerator niet goed op het uitstroommondstuk van de hoofdairbag zijn bevestigd. |
| Materiële gevolgen | De mogelijk ondeugdelijke lasverbinding aan de gasgenerator kan er bij een ongeval toe leiden dat de hoofdairbag niet zijn volledige beschermende werking biedt. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De merkdealer zal de betrokken hoofdairbagmodules vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: ?D??0800-5557000??D? Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 193 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 10 seconden |
| Afmetingen | 411,00 x 176,00 x 156,00 cm |
| Ledig gewicht |
1170 kg
|
| Massa rijklaar |
1750 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1750 kg
|
| Laadvermogen | 580 kg |
| Trekgewicht geremd | 1100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 630 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 58 à € 63 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 09-07-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verstelbaar |
| Achteruitrij assistent |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun voor |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Bots herkenning en activatie |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise control adaptief |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoek detector |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Hill hold-functie |
| Hoofdsteunen actief |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen |
| Mistlampen adaptief |
| Multimedia-voorbereiding |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Regensensor |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Sportstoelen |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurhulp |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Trekhaak |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmde voorstoelen |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.