02-02-2023
Elektrisch
Automaat
76.118 km
Onbekend
Onbekend
02-02-2023
Elektrisch
Automaat
76.118 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | S-286-HP Switch kenteken |
| Merk | MG |
| Model | MG4 Electric |
| Tellerstand |
76.118 km, op 07-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | Luxury 64 kWh |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
SEH3
|
| RDW variant |
1EAB2EI
|
| RDW uitvoering |
BF5LKEE
|
| RDW handelsnaam |
MG4 ELECTRIC
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2018/858*00093*01 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 150 kW |
| Vermogen elektromotor | 150 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 64 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 60,80 kWh |
| Actieradius (geschat) | 354 km |
| Actieradius zomer | 334 km |
| Actieradius winter | 288 km |
| Actieradius zonder range extender | 450 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 11 kW |
| Aantal fasen | 3 |
| Laadtijd thuisladen | 5,82 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 81,41 km/h |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 140 kW |
| Laadtijd snelladen | 0,36 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 641,86 km/h |
| Verbruik geschat | 19,94 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 16 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 19,62 kWh/100km |
| Verbruik winter | 23,51 kWh/100km |
| Topsnelheid | 166 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 8 seconden |
| Afmetingen | 429,00 x 184,00 x 150,00 cm |
| Ledig gewicht |
1660 kg
|
| Massa rijklaar |
2133 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2133 kg
|
| Laadvermogen | 473 kg |
| Trekgewicht geremd | 500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 72 à € 78 per maand |
| Bijtelling | 16 % |
| APK vervaldatum | 30-04-2028 |
| 360 graden camera |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achterruitverwarming |
| Achteruitrijcamera |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Andes Grey + Black |
| Android Auto |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Apple CarPlay |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Cruise control adaptief |
| DAB ontvanger |
| Dakspoiler |
| Dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic climate controle |
| Elektrische ramen en getint glas |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas |
| file assistent |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) voor |
| Instructieboekjes aanwezig |
| Keyless Entry |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| multimedia scherm klein |
| navigatiesysteem full map |
| Onderhoudsboekje (fysiek) |
| onderscheidend achterspoiler |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| RDW-leges |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| Rookvrij |
| Spraakbediening |
| Stuur microvezel |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| uitstap waarschuwing |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar |
| Voorspoiler |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtepomp |
| WiFi voorbereiding |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.