11-10-2012
Benzine
Handgeschakeld
138.514 km
1.197 cc
5 l/100km
11-10-2012
Benzine
Handgeschakeld
138.514 km
1.197 cc
5 l/100km
| Kenteken | S-282-JD Switch kenteken |
| Merk | Seat |
| Model | Ibiza ST |
| Tellerstand |
138.514 km, op 01-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 1.2 TSI FR |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
6J
|
| RDW variant |
SECBZBX0
|
| RDW uitvoering |
SGNFM52T1067MQGI
|
| RDW handelsnaam |
IBIZA ST
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2001/116*0067*21 |
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 10 seconden |
| Afmetingen | 424,00 x 169,00 x 145,00 cm |
| Ledig gewicht |
1045 kg
|
| Massa rijklaar |
1600 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1600 kg
|
| Laadvermogen | 555 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 570 kg |
| Wegenbelasting | € 40 à € 43 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 23-05-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Houten versnellingspook |
| Isofix |
| Lederen stuurwiel |
| Mistlampen adaptief |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Startblokkering |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Technic-pakket |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.