03-09-2019
Benzine
Handgeschakeld
100.650 km
998 cc
6 l/100km
03-09-2019
Benzine
Handgeschakeld
100.650 km
998 cc
6 l/100km
| Kenteken | S-278-LK Switch kenteken |
| Merk | Ford |
| Model | C-Max |
| Tellerstand |
100.650 km, op 07-01-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 1.0 Titanium Keyless/stoel,stuur,ruit verwarming |
| Carrosserievorm | MPV |
| RDW type |
DXA
|
| RDW variant |
B7DA1VX
|
| RDW uitvoering |
5KKBZ6AAB6A
|
| RDW handelsnaam |
C-MAX
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e13*2007/46*1103*24 |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| CO2 uitstoot |
129 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 187 km/h |
| Ledig gewicht |
1373 kg
|
| Massa rijklaar |
1925 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1925 kg
|
| Laadvermogen | 552 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 735 kg |
| Wegenbelasting | € 76 à € 83 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 28-02-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achterruitwisser |
| Achterstoelen drie |
| Achterstoelen uitneembaar |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Airbags |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio installatie |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Chroom delen exterieur |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederen versnellingspook |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Park Distance Control |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Radio/CD-speler |
| radio CD speler |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Smartphone integratie |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur en versnellingspook (kunst)leder |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Stuur verwarmd |
| Trekhaak met afneembare kogel |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verstelbare stuurkolom |
| Verwarmde voorruit |
| Voorstoelen verwarmd |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.