29-10-2009
Benzine
Handgeschakeld
192.800 km
1.390 cc
6 l/100km
29-10-2009
Benzine
Handgeschakeld
192.800 km
1.390 cc
6 l/100km
| Kenteken | S-277-PB Switch kenteken |
| Merk | Seat |
| Model | Ibiza SC |
| Tellerstand |
192.800 km, op 12-09-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Oranje |
| Uitvoering | 1.4 Sport/CUPRA LOOK/APK/AIRCO/CARPLAY/ |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
6J
|
| RDW variant |
SCNBXWX0
|
| RDW uitvoering |
SGFM52T08820GG
|
| RDW handelsnaam |
IBIZA
|
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2001/116*0067*11 |
| Topsnelheid | 177 km/h |
| Afmetingen | 403,00 x 169,00 x 1.428,00 cm |
| Ledig gewicht |
975 kg
|
| Massa rijklaar |
1501 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1501 kg
|
| Laadvermogen | 526 kg |
| Trekgewicht geremd | 1000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 530 kg |
| Wegenbelasting | € 40 à € 43 per maand |
| Bijtelling | 35 % |
| APK vervaldatum | 14-04-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbags |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Armsteun voor |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Buitenspieg.elektr.verstel -verwarmb.+inklapbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| CarPlay |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elektrische ramen voor |
| Extra getint glas achter |
| Getint glas |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Lichtmetalen velgen |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| passagiersairbag |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Sportvelgen |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur en versnellingspook (kunst)leder |
| Stuur verstelbaar |
| Verstelbare stuurkolom |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| zij airbag(s) voor |
| Zonnescherm(en) |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.