28-12-2022
Elektrisch
Automaat
52.448 km
Onbekend
Onbekend
28-12-2022
Elektrisch
Automaat
52.448 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | S-272-BP Switch kenteken |
| Merk | Volkswagen |
| Model | ID.5 |
| Tellerstand |
52.448 km, op 08-02-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Rood |
| Uitvoering | Pro Business 77kWh | Trekhaak | Camera | Origineel NL |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
E2
|
| RDW variant |
5ACEBJAL1FX2
|
| RDW uitvoering |
OPE1MH00201ASA
|
| RDW handelsnaam |
ID.5 PRO 150 KW
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2018/858*00004*11 |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Afmetingen | 460,00 x 185,00 x 161,00 cm |
| Ledig gewicht |
2018 kg
|
| Massa rijklaar |
2650 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2650 kg
|
| Laadvermogen | 632 kg |
| Trekgewicht geremd | 1000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 91 à € 99 per maand |
| APK vervaldatum | 09-03-2028 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Andere dakkleur |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autonome parkeerfunctie |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bots herkenning en activatie |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| centrale airbag voor |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief |
| DAB |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Geluidsimulator |
| Geluidsisolerend glas |
| hemelbekleding donker |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| interieurklimaat vooraf instelbaar |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| Lichtmetalen velgen 19" |
| Luxe interieur afwerking |
| Middenarmsteun voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| multimedia scherm middel |
| Navigatiesysteem |
| Oplaadmogelijkheid |
| Park Distance Control |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Sfeerverlichting |
| Spraakbediening |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verwarmd |
| Trekhaak |
| Trekhaak met afneembare kogel |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmde voorruit |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerend glas |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.