27-01-2023
Benzine
Automaat
98.718 km
1.498 cc
6 l/100km
27-01-2023
Benzine
Automaat
98.718 km
1.498 cc
6 l/100km
| Kenteken | S-263-GS Switch kenteken |
| Merk | SKODA |
| Model | SUPERB |
| Tellerstand |
98.718 km, op 07-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.5 TSI ACT Limited Sportline Business |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
3T
|
| RDW variant |
ACDPCAX01
|
| RDW uitvoering |
NFD7FD7CW0024BISTV1B
|
| RDW handelsnaam |
SUPERB
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e8*2007/46*0317*21 |
| Topsnelheid | 212 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 9 seconden |
| Afmetingen | 486,00 x 186,00 x 151,00 cm |
| Ledig gewicht |
1437 kg
|
| Massa rijklaar |
2080 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2080 kg
|
| Laadvermogen | 643 kg |
| Trekgewicht geremd | 1600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 76 à € 83 per maand |
| APK vervaldatum | 27-01-2027 |
| 220 V stopcontact |
| Aanhangwagenherkenning |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verwarmd |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side achter |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Apple Carplay/ Android Auto |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB-ontvanger |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoek detector |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische lendesteunen |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektronisch sperdifferentieel (EDS) |
| Extra getint glas |
| File-assistent |
| Grootlicht-assistent |
| Hill hold-functie |
| Hoofdsteunen actief |
| Inklapbare trekhaak |
| Isofix |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Koplampreiniging |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Leder Alcantara bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen |
| Lichtmetalen velgen 19 inch |
| Metallic lak |
| Mistlampen adaptief |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie full map |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Sfeer verlichting binnenzijde |
| Speciale kleur |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Spraakbediening |
| Startblokkering |
| Stuurhulp |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| Telefoonintegratie premium |
| Uitparkeerassistent |
| Vermoeidheids herkenning |
| Vermoeidheidsherkenning |
| Verwarmde voorstoelen |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Warmtewerende voorruit |
| Warmtewerend glas |
| WiFi voorbereiding |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.