02-11-2021
Elektrisch en benzine
Automaat
52.113 km
1.998 cc
2 l/100km
02-11-2021
Elektrisch en benzine
Automaat
52.113 km
1.998 cc
2 l/100km
| Kenteken | S-258-NL Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | 5 SERIES |
| Tellerstand |
52.113 km, op 25-04-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (8 traps) |
| Kleur | Zwart (zwart) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 530e Business Edition Plus | camera | Leer | Trekhaak |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
G5K
|
| RDW variant |
11CG
|
| RDW uitvoering |
IAW500L0
|
| RDW handelsnaam |
5 SERIES
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1750*12 |
| Tellerstand |
52.113 km, op 25-04-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2024
|
| Oordeel |
Geen oordeel
|
| Toelichting |
De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Topsnelheid | 225 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 6 seconden |
| Afmetingen | 496,00 x 187,00 x 150,00 cm |
| Ledig gewicht |
1875 kg
|
| Massa rijklaar |
2550 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2550 kg
|
| Laadvermogen | 675 kg |
| Trekgewicht geremd | 1700 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 120 à € 132 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 28-01-2028 |
| Type | Interval |
|---|---|
| Distributie | Geen aanbevolen periode / Geen aanbevolen periode |
| Onderhoudsinterval | 30.000 km / 24 maanden |
| Interieurfilter | 30.000 km / 24 maanden |
| Luchtfilter | 60.000 km / 48 maanden |
| Motorolie | 30.000 km / 24 maanden |
| Oliefilter | 30.000 km / 24 maanden |
| Remvloeistof | na 36 maanden; daarna om de 24 maanden |
| Bougie | 60.000 km / 48 maanden |
| "Lichtmetalen velgen 18""" |
| "Lichtmetalen velgen 20""" |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achterruit apart te openen |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Alarm klasse 3 |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio installatie premium |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Bots herkenning en activatie |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| CarPlay (draadloos) |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Comfort Access pakket |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB-ontvanger |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Driving Assistant Professional |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare stuurkolom |
| Entertainment system |
| Extra getint glas |
| Grootlicht-assistent |
| Hill hold-functie |
| Interieur voorverwarmingsinstallatie |
| Keyless start |
| Koplampen adaptief |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieurdelen |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen met laser |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Luxe lederen bekleding |
| Metallic lak |
| M Sport Plus Pack |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie-systeem full map + hard disk |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeer-assistent |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Parking Pack |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Safety-pack |
| Sportstuur |
| Start/stop systeem |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| Telefoonintegratie premium |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Trekhaak elektrisch uitklapbaar |
| Uitwijk assistent |
| Verkeersbord detectie |
| Verwarmde voorstoelen |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.