03-01-2023
Benzine
Automaat
32.625 km
1.995 cc
9 l/100km
03-01-2023
Benzine
Automaat
32.625 km
1.995 cc
9 l/100km
| Kenteken | S-255-FP Switch kenteken |
| Merk | MASERATI |
| Model | GRECALE MODENA |
| Tellerstand |
32.625 km, op 18-03-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Wit |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 2.0 MHEV Modena |Pano|Sonus|HUD|360|Koeling |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
M182
|
| RDW variant |
0AGT420AC8
|
| RDW uitvoering |
3DAA221C5
|
| RDW handelsnaam |
GRECALE MODENA
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e3*2018/858*00056*01 |
| Topsnelheid | 240 km/h |
| Afmetingen | 485,00 x 195,00 x 1.670,00 cm |
| Ledig gewicht |
1902 kg
|
| Massa rijklaar |
2560 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2560 kg
|
| Laadvermogen | 658 kg |
| Trekgewicht geremd | 2300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 120 à € 132 per maand |
| APK vervaldatum | 03-01-2027 |
| 360 achteruitrijcamera |
| Achterbank verwarmd |
| Adaptief demping systeem |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbags |
| Airconditioning |
| Airco separaat achter |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| ASR |
| Audio installatie |
| audio installatie high end |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Automatische snelheidsbegrenzing ISA |
| Autonomous Emergency Braking |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| centrale airbag voor |
| Connected services |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB |
| dodehoek detectie |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel |
| Extra getint glas achter |
| Gelimiteerd slipdifferentieel |
| Head-up display |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Kruisend verkeer detectie |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieur |
| LED koplampen |
| Lichtmetalen velgen 21" |
| Luxe lederen bekleding |
| Matrix LED koplampen |
| metaalkleur |
| Multimedia-voorbereiding |
| multimedia scherm middel |
| Multimedia scherm standaard |
| navigatiesysteem full map |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Park Distance Control |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Premium kleur |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Schakelpaddles |
| Sonus Faber geluidssysteem |
| Spraakbediening |
| Startonderbreker |
| Stoel ventilatie voor |
| Stuurkolom elektrisch verstelbaar |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Stuur verwarmd |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verstelbare stuurkolom |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerende voorruit |
| zij airbag(s) voor |
| Zwarte glans (piano)lak interieur afwerking |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.