22-11-2016
Benzine
Automaat
178.268 km
1.395 cc
6 l/100km
22-11-2016
Benzine
Automaat
178.268 km
1.395 cc
6 l/100km
| Kenteken | S-245-PS Switch kenteken |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | CADDY |
| Tellerstand |
178.268 km, op 02-02-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Rood |
| Uitvoering | 1.4 TSI Trendline 5 persoons ACC 18' |
| Carrosserievorm | MPV |
| RDW type |
2K
|
| RDW variant |
ACCZCBX0
|
| RDW uitvoering |
N0J2FD7FD7AM006N1SBV
|
| RDW handelsnaam |
CADDY
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0252*46 |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| CO2 uitstoot |
133 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Afmetingen | 441,00 x 179,00 x 182,00 cm |
| Ledig gewicht |
1314 kg
|
| Massa rijklaar |
2200 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2200 kg
|
| Laadvermogen | 886 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 700 kg |
| Wegenbelasting | € 67 à € 73 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 26-03-2027 |
| 18' velgen |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterdeuren met ruiten |
| Achterruitwisser |
| Adaptieve Cruise Control |
| Adaptive Cruise control |
| Airbags |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio installatie |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Boordcomputer |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Sper Differentieel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Getint glas |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Kleur rood |
| LANE ASSIST |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| navigatiesysteem full map |
| Park Distance Control |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensoren |
| passagiersairbag |
| Radio/CD-speler |
| radio CD speler |
| Start/stop systeem |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak |
| Twee zijschuifdeuren |
| Verkeersbord detectie |
| Verstelbare stuurkolom |
| Warmtewerend glas |
| zij airbag(s) voor |
| Zijschuifdeur links |
| Zijschuifdeur rechts |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.