09-03-2020
Benzine
Handgeschakeld
49.904 km
999 cc
5 l/100km
09-03-2020
Benzine
Handgeschakeld
49.904 km
999 cc
5 l/100km
| Kenteken | S-244-LH Switch kenteken |
| Merk | Seat |
| Model | Leon ST |
| Tellerstand |
49.904 km, op 04-04-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 1.0 TSI Style Ultimate Edition |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
5F
|
| RDW variant |
FDKRFX0V
|
| RDW uitvoering |
FM6SFM6AJ0194BFVLO51
|
| RDW handelsnaam |
LEON SPORTOURER
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2007/46*0094*41 |
| Topsnelheid | 196 km/h |
| Afmetingen | 455,00 x 182,00 x 1.451,00 cm |
| Ledig gewicht |
1142 kg
|
| Massa rijklaar |
1780 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1780 kg
|
| Laadvermogen | 638 kg |
| Trekgewicht geremd | 1000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 620 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 49 à € 53 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 09-03-2028 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling |
| Cruise Control |
| DAB |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Draadloze telefoonlader |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Getint glas |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| knie airbag(s) |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen versnellingspook |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio/CD-speler |
| radio CD speler |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Spraakbediening |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak |
| Verkeersbord detectie |
| Verstelbare stuurkolom |
| Vervolgbotsing preventie |
| Voorstoelen verwarmd |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.