18-12-2019
Elektrisch en benzine
Automaat
112.125 km
1.395 cc
1 l/100km
18-12-2019
Elektrisch en benzine
Automaat
112.125 km
1.395 cc
1 l/100km
| Kenteken | S-238-SF Switch kenteken |
| Merk | Volkswagen |
| Model | Passat Variant |
| Tellerstand |
112.125 km, op 18-06-2023
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Deep Black Pearl Metallic (zwart) |
| Uitvoering | 1.4 TSI PHEV GTE Pano,IQ,Dynaudio |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
3C
|
| RDW variant |
ACDGEBX0
|
| RDW uitvoering |
FD6FD6DD001PH4BLVR21
|
| RDW handelsnaam |
PASSAT
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0307*60 |
| Topsnelheid | 222 km/h |
| Afmetingen | 477,00 x 183,00 x 147,00 cm |
| Ledig gewicht |
1660 kg
|
| Massa rijklaar |
2260 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2260 kg
|
| Laadvermogen | 600 kg |
| Trekgewicht geremd | 1600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 103 à € 112 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 28-02-2027 |
| aanhanger assistent |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achterruitwisser |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Airco separaat achter |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple carplay&mirror link(android) |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio installatie |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bagage-scheidingsnet |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots herkenning en activatie |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegel rechts |
| Buitenspiegels elektr. met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| Cruise control adaptief |
| DAB |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| Dodehoekdetectie met correctie |
| Draadloze telefoonlader |
| Dynaudio Sound Systeem |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare passagiersstoel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| file assistent |
| Geluidsimulator |
| glazen kanteldak |
| glazen schuif-/kanteldak |
| Glazen schuifdak |
| Grootlichtassistent |
| Head-up display |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| knie airbag(s) |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieur |
| Lederen versnellingspook |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 10-spaaks 18" |
| Luxe lederen bekleding |
| Matrix LED koplampen |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| mistlampen voor adaptief |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| navigatiesysteem full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Park Distance Control |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Schakelpaddles |
| Schuif-/kanteldak |
| schuif-/kanteldak transparant |
| Schuifdak |
| schuifdak (dubbel) |
| schuifdak transparant |
| Sfeerverlichting |
| Smartphone integratie |
| Sportvelgen |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak |
| Trekhaak elektrisch uitklapbaar |
| Trekhaak uitklapbaar |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verstelbare stuurkolom |
| Vervolgbotsing preventie |
| Verwarmde voorruit |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoel(en) met massagefunctie |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerende voorruit |
| wifi |
| Zij airbag(s) achter |
| zij airbag(s) voor |
| Zonnescherm zijruiten |
| Zwarte glans (piano)lak interieur afwerking |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.