11-11-2020
Elektrisch en benzine
Automaat
87.323 km
1.395 cc
1 l/100km
11-11-2020
Elektrisch en benzine
Automaat
87.323 km
1.395 cc
1 l/100km
| Kenteken | S-223-KG Switch kenteken |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | GOLF GTE |
| Tellerstand |
87.323 km, op 03-02-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (6 traps) |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 1.4 eHybrid GTE /PANO/IQLIGHT/CAM/CARPLAY/LANE ASSIST/VOL |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
CD
|
| RDW variant |
ACDGEAX0
|
| RDW uitvoering |
FD6FD6DD001P4BISON1M
|
| RDW handelsnaam |
GOLF GTE
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*2014*07 |
| Topsnelheid | 225 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 7 seconden |
| Afmetingen | 428,00 x 179,00 x 149,00 cm |
| Ledig gewicht |
1524 kg
|
| Massa rijklaar |
2040 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2040 kg
|
| Laadvermogen | 516 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 85 à € 92 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 20-11-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| 5-deurs combi |
| 12v aansluiting |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Achteruitrij camera |
| Active Cornering Enhancement (ACE) |
| Airbag(s) |
| Airbag(s) side |
| Airco |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Audio-navigatiesysteem |
| Automatische snelheidsbegrenzing |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Binnenverlichting |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Bumper(s) |
| Camera voor |
| Carbonafwerking interieur |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Coming home/Leaving home |
| Connected services |
| DAB-ontvanger |
| Dakspoiler |
| Differentieel blokkering |
| E-Sound system |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen |
| Elektrisch schuif-/kanteldak |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen |
| Extra getint glas |
| Extra verlichting |
| Frontaandrijving |
| Gelaagde voorruit |
| Gordels achter |
| Grootlicht-assistent |
| Hill hold-functie |
| Hoofdsteunen achter |
| Hoofdsteunen voor |
| Interface |
| Interieur filter |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| Koplampen adaptief |
| Kunstlederen bekleding |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen versnellingspook |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Luidspreker |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Multimedia-voorbereiding |
| Noodoproepsysteem |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| Parelmoer-lak |
| Park Distance Control |
| Regensensor |
| Remzadels |
| Rijprofielselectie |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Roetfilter |
| Schijfremmen achter |
| Schijfremmen voor |
| Semi-Automatische transmissie |
| Service-systeem |
| Speciale kleur |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen voor |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stoffen bekleding |
| Stuurbekrachtiging |
| Telefoonintegratie premium |
| Velgsloten |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verstelbare stuurkolom |
| Verwarmde voorstoelen |
| Vloermatten |
| Voetgangerherkenningssysteem |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Waarschuwingssysteem |
| Zonnekleppen |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.