13-05-2023
Elektrisch
Automaat
63.306 km
Onbekend
Onbekend
13-05-2023
Elektrisch
Automaat
63.306 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | S-212-ZS Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | iX1 |
| Tellerstand |
63.306 km, op 04-04-2025
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | xDrive30 Launch Edition |
| Carrosserievorm | stationwagen |
| RDW type |
U1X
|
| RDW variant |
61EF
|
| RDW uitvoering |
0AB50000
|
| RDW handelsnaam |
IX1 XDRIVE30
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2018/858*00153*02 |
| Omschrijving defect | De behuizing van de gecombineerde laadeenheid (CCU) kan lek raken waardoor er vocht in kan komen. |
| Materiële gevolgen | Hierdoor kan het laadproces worden onderbroken of het voeruig kan niet meer worden gestart. Als het HV-systeem uitvalt dan zal het voertuig stil vallen. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer, deze zal de CCU vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0992234 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | In het remsysteem kan een signaalstoring optreden. |
| Materiële gevolgen | Uitvallen van de remkrachtondersteuning- en remassistentie. Er wordt dan gewaarschuwd. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak met de merkdealer te maken. Deze zal de elektronische bediening van het remsysteem dan vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0992234 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | In de gecombineerde laadunit (CCU) kan koelvloeistof binnendringen door een productiefout. |
| Materiële gevolgen | Hierdoor kan het laadproces worden onderbroken, het voertuig niet starten of kan de aandrijving plotseling wegvallen. |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. Deze zal de gecombineerde laadenheid (CCU) controleren en, indien nodig, vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0992234 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Turbo | Nee |
| Afmetingen | 450,00 x 185,00 x 162,00 cm |
| Ledig gewicht |
1985 kg
|
| Massa rijklaar |
2085 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2580 kg
|
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| APK vervaldatum | 13-05-2027 |
| Airconditioning |
| Alarm |
| Apple CarPlay |
| Automatische klimaatregeling |
| LED verlichting |
| Lichtmetalen velgen |
| Panorama dak |
| Parkeerhulp achter |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Xenon verlichting |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.