15-02-2008
Benzine
Automaat
127.581 km
4.806 cc
14 l/100km
15-02-2008
Benzine
Automaat
127.581 km
4.806 cc
14 l/100km
| Kenteken | S-206-JX Switch kenteken |
| Merk | PORSCHE |
| Model | CAYENNE GTS |
| Tellerstand |
127.581 km, op 15-04-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Basalt Schwarz Metallic (zwart) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 4.8 GTS|Youngtimer|BTW|Volledige historie |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW variant |
EP22
|
| RDW uitvoering |
02
|
| RDW handelsnaam |
CAYENNE GTS
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e13*2001/116*0089*08 |
| Tellerstand |
127.581 km, op 15-04-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Geen oordeel
|
| Toelichting |
De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Topsnelheid | 251 km/h |
| Ledig gewicht |
2220 kg
|
| Massa rijklaar |
3080 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3080 kg
|
| Laadvermogen | 860 kg |
| Trekgewicht geremd | 3500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 147 à € 161 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 06-11-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarm klasse 3 |
| Alarmsysteem |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Audio-navigatie full map |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autotelefoon voorbereiding |
| bestuurdersairbag |
| Bi-xenon koplampen adaptief |
| Binnen/buitenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Cd-wisselaar |
| Centrale vergrendeling |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen voor en achter |
| elektrisch glazen kanteldak |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektrisch glazen schuif-/kanteldak |
| elektrisch glazen schuif-/kanteldak (dubbel) |
| Elektrisch glazen schuifdak |
| elektrisch open dak |
| Elektrisch schuif-/kanteldak |
| elektrisch schuif-/kanteldak met zonnepanelen |
| elektrisch schuifdak |
| elektrisch transparant schuif-/kanteldak |
| elektrisch transparant schuifdak |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Extra getint glas achter |
| glazen kanteldak |
| glazen schuif-/kanteldak |
| Glazen schuifdak |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Koplampreiniging |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieur |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 21" |
| Luchtvering |
| Luchtvering en automatische niveauregeling |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Niveauregeling automatisch |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Park Distance Control |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Regensensor |
| Schuif-/kanteldak |
| schuif-/kanteldak transparant |
| Schuifdak |
| schuifdak (dubbel) |
| schuifdak transparant |
| Sportstoelen |
| Sportvelgen |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verwarmd |
| Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar |
| Voorstoelen en achterbank verwarmd |
| Voorstoelen verwarmd |
| Xenon verlichting |
| zij airbag(s) voor |
| Zonnescherm(en) |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.